Zweeler 

Zweeler
Web stránka https://zweeler.com
Vstupní bonus 100% do €100
Jurisdikce Malta
Podpora support@zweeler.com
Nabízené sporty 15 sportů včetně fotbalu (Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Jupiler Pro League, UEFA Champions League, European Championship a další)
Typy her Daily Fantasy Sports, celosezónní i kratší fantasy hry, Pick
Vklady/výběry minimálně €5/€20
Rake 10 % z buy-inů
Rakeback /
Promo akce first deposit bonus

     Zaregistrujte se a staňte se součástí speciálních akcí Fantasyman.cz !     

recenze herny

Představení Zweeler

Netradičním poskytovatelem fantasy her v Evropě je platforma Zweeler, která na trhu působí již od roku 2010. Zaměřením se sice nejedná o ryze Daily Fantasy Sports hernu, akce tohoto typu však v nabídce přesto naleznete. Kromě toho si však můžete o reálné peníze zahrát také celosezónní, ale i kratší fantasy hry či Pick'Em turnaje. Pokud si zvyknete na trochu netradiční interface herny, jistě v její nabídce naleznete řadu zajímavých fantasy příležitostí. Potěší také česká lokalizace.

V herně v současné době hraje více než 20.000 uživatelů, na výhrách byla vyplacena částka převyšující €1.500.000, tedy 40 milionů korun.

Nabídka sportů

Velkým tahákem herny Zweeler je skutečně obsáhlá nabídka sportů. Samozřejmostí jsou největší fotbalové soutěže, jako Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Jupiler Pro League, UEFA Champions League, European Championship a další, které můžete doplnit také o NBA, NFL, golf či tenis, ale také méně tradiční fantasy sporty, jako jsou biatlon, cyklistika, cyklokros, šipky, formule 1, Dakar, MotoGP, snooker, rychlobruslení nebo lyžování. 

Zúčastnit se můžete také soutěže Fantasy Olympics 2016, v níž je vaším cílem co nejlépe odhadnout, které země si z nadcházející olympiády odnesou nejvíce medailových umístění.

Vklady do turnajů se pohybují v rozmezí od €1 do €100, k dispozici jsou také freeroll turnaje.

Promo akce

Herna Zweeler nabízí klasický bonus při prvním vkladu, a to 100 % až do výše €100. Abyste měli na bonus nárok, musíte vložit nejméně €25.

Vklady a výběry

Na hernu si můžete finanční prostředky vložit prostřednictvím kreditních karet Visa a Mastercard, internetové peněženky Skrill, platebního systému PayPal nebo bankovního převodu. To samé platí i pro výběr. Minimální vklad na hernu je €5, minimální výběr €20.