ZOH 2018: Fanteam vypsal první várku hokejových turnajů  

Již nyní můžete v herně Fanteam skládat své sestavy v turnajích, které jsou zasvěceny středečním dvěma utkáním olympijského hokejového turnaje. Slovensko se střetne s Olympijskými sportovci z Ruska a USA vyzve Slovinsko.

Hokej | 13.02.2018 | Filip Novák
Sdílej článek      

Poté, co během včerejška největší ryze evropská daily fantasy sports herna Fanteam představila turnaje pro biatlon, běh na lyžích a další olympijské disciplíny, se nyní dočkali také všichni ti, kteří již netrpělivě vyhlížejí také hokejový turnaj. 

Ten bude v Pchjongčchangu zahájen již zítra ve 13:10 hodin, a to dvojicí úvodních zápasů skupiny B, v níž se o přímý postup do čtvrtfinálových bojů utkají celky USA, OAR (olympijští sportovci Ruska), Slovenska a Slovinska. Slováci se utkají s Ruskem a USA změří své síly se Slovinskem.

Na Fanteamu se ku této příležitosti můžete zapojit do celkem šesti turnajů. V GPP s buy-inem €1,1 se hraje o podíly z nejméně €100, v tom s cenovkou €3,3 je garance nastavena na €200 a v tom nejdražším, který vás vyjde na €11, se bude rozdělovat nejméně €500. Připravena je rovněž trojice turnajů ve formátu Double or nothing, jejichž buy-iny jsou nastaveny na €2,2, €5,5 a €22.

Své sestavy můžete jako již tradičně vytvářet až do úvodního vhazování.

Český národní výběr vstoupí do turnaje ve čtvrtek 15. února ve 13:10 hodin utkáním proti domácí Jižní Koreji. Celkem nás ten den čeká čtveřice utkání, přičemž to zřejmě nejatraktivnější se bude odehrávat souběžně s tím naším. Ve skupině A, do které byl vylosován také český tým, se střetnou Kanada a Švýcarsko.

Čtěte také:

Nemáte ještě svůj hráčský účet v herně Fanteam a chcete si nadcházející olympijský turnaj zpestřit hraním Daily Fantasy Sports? Zaregistrujte se už nyní zde.

foto: Martin Meissner/AP

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.