Získejte tiket do turnaje o €25.000 zcela zdarma 

Ve spolupráci s DFS hernou Fanteam jsme si pro své čtenáře připravili další zajímavou promo akci - každý nově zaregistrovaný hráč obdrží tiket do turnaje o podíly z €25.000.

Fotbal | 17.01.2019 | Redakce
Sdílej článek      

Tento měsíc již podruhé přicházíme s nabídkou, jež potěší ty z vás, kteří si chcete na vlastní kůži poprvé vyzkoušet, jaké je to zahrát si nesmírně zábavné Daily Fantasy Sports o reálné peníze. Ve spolupráci s hernou Fanteam totiž obdarujeme každého nově zaregistrovaného hráče vstupenkou do €11 Premier League Main Eventu, do něhož můžete své sestavy tvořit až do sobotních 16:00 hodin.

Co vše pro to musíte udělat? Je to nesmírně jednoduché. Akce je určena pouze pro ty z vás, kteří ještě svůj hráčský účast na Fanteamu nevlastní. Pokud tento předpoklad splňujete, zaregistrujte se na hernu po kliknutí na tento odkaz (nebo jiný v tomto článku), a to do sobotního poledne. Pak už zbývá pouze čekat, až vám lístek do turnaje o podíly z €25.000 bude připsán, o čemž budete informováni prostřednictvím notifikace přímo v lobby herny.

Premier League Main Event €25.000 Guaranteed 

Kde: Fanteam
Buy-in: €11, multi-entry
Garance: €25.000
Start: sobota 19. ledna 2019 v 16:00
Konec: pondělí 20. ledna 2019 ve 19:00
Pravidla: virtuální rozpočet 100 milionů, 11 hráčů (maximálně 3 z jednoho týmu), kapitán (body*2)

Dárek navíc

Opět navíc myslíme také na naše stávající čtenáře, mezi které do soboty náhodně rozdělíme dalších €220 v podobě dvaceti lístků do výše uvedeného turnaje. Sledujte tedy lobby Fanteamu, aby vám případný dárek neunikl (nevyužitý tiket po zahájení turnaje propadá). 

Nemáte ještě svůj hráčský účet v herně Fanteam a chcete si vyzkoušet zámořský fenomén daily fantasy sports o reálné peníze? Zaregistrujte se zde.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.