Získejte knihu Pozitivní poker aneb psychologie vítězů za dvě kliknutí 

Dobře, bude jich potřeba o něco více, ne však o mnoho. Stačí se stát našimi fanoušky na sociálních sítích a budete automaticky zařazeni do slosování o jednu ze tří knih Pozitivní poker aneb psychologie vítězů.

Ostatní | 20.01.2017 | Filip Novák
Sdílej článek      

Proč vám na webu, který se věnuje hře Daily Fantasy Sports, nabízíme knihu o pokeru, ptáte se? To proto, že jsou si obě hry v mnoha ohledech velice podobné a řada kdysi úspěšných pokerových profesionálů se stala ikonami také na poli DFS. A také proto, že se jedná o dílo, které nepopisuje techniku samotné hry, ale její psychologickou stránku. Principy v ní obsažené tedy můžete jednoduše aplikovat také na hraní online fantasy sportů.

Čtěte také: Proč pokeroví hráči excelují v DFS 

A navíc získáte dobrý přehled o všem důležitém, co se na našich webech děje. Stačí se totiž stát fanoušky facebookových stránek Pokerman Česko a Fantasyman.cz a budete automaticky zařazeni do slosování o jeden ze tří výtisků. To proběhne za tři týdny, tedy 9. února ve 23:59 hodin.

Do slosování je zařazen pouze ten, kdo je fanouškem obou zmíněných facebookových stránek.

Synopse knihy Pozitivní poker aneb psychologie vítězů - Patricia Cardner a Jonathan Little:

Většina pokerových expertů se shoduje na tom, že existuje nespočet psychologických dovedností nezbytných k tomu, abyste ovládli mentální stránku své hry a stali se lepšími hráči. Vše, počínaje správnými studijními metodami, zvyšováním psychické odolnosti a zvládáním tiltu konče, hraje velkou roli na cestě k dosažení mistrovství v pokeru. Účelem této knihy je ukázat vám celou řadu způsobů, jak ve všech z těchto oblastí lze zlepšit své dovednosti. Razit si cestu kupředu, i když se nic nevyvíjí podle plánu, vyžaduje silnou osobnost. Dobrá zpráva je, že mentální odolnost je dovednost (přesněji soubor dovedností), kterou se lze naučit.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.