Zapojte se do Tour de France s hernou Zweeler. Garance přesahují €30.000 

Cyklistika je v herně Zweeler oblíbeným sportem. Na Tour de France je připraveno v garancích více jak €30.000.

Ostatní | 19.06.2017 | Jakub Šedivý
Sdílej článek      

Nejsledovanější sporty v naší zemi mají po sezóně. Fanoušci fotbalu si ještě mohou večery zpříjemnit Eurem do 21 let případně zajímavým Konfederačním pohárem. Na území České republiky se ještě odehrává Mistrovství světa v basketbalu žen, ale jinak bývá začátek léta na sport poměrně strohý. Začátkem července je však na programu start oblíbené Tour de France. Cyklistika se v herně Zweeler těší veliké oblibě a garance jejich turnajů bývají mnohdy větší, než ve fotbale. Počátkem 1.7. si budete moci zahrát o celkové podíly z nejméně €34.000! Podobnou nálož garancí by si žádný fanoušek fantasy sportů neměl nechat ujít. Herna Zweeler přichystala řadu zajímavých turnajů, kterými si můžete zpestřit sledování závodů nebo díky nim konečně začít cyklistiku vnímat. 

Nejvýraznější hrou v lobby je turnaj s velice dostupným buy-inem €10 a celkovou garancí €31.000. Princip je jednoduchý, cílem je vybrat dohromady 15 jezdců a 5 náhradníků, kterým se bude podle vás nejvíce dařit. Náhradní jezdci jsou zde pro případ, že někdo z vaší úvodní patnáctky nenastoupí. Hlavní liga v turnaji má v současné době prize pool lehce nad €21.000, ale je možné, že tato částka ještě o něco povyroste. Zároveň se budou vyplácet peníze na jednotlivé závody. Těch je celkem 21 a každá z nich má vlastní prizepool po €365. Pokud si myslíte, že nemáte o cyklistice dostačující znalosti, nezoufejte. I díky velice špatným výsledkům můžete profitovat! Je zde připravena také„obrácená“ soutěž, ve které budou odměněny týmy s nejmenším počtem bodů ze všech účastníků v turnaji. A pro extra „šikovné" hráče je navíc přichystaný €1500 jackpot, stačí mít po konci turnaji celkový počet bodů 0. Zda zvolíte spíše strategii úspěšného týmu, nebo zkusíte jít opačnou cestou, je už zcela na vás.

Herna Zweeler tedy přichází se zajímavou novinkou a peněžním ohodnocením i špatných výsledků. Každému z nás se jistě stalo, že postavil velice špatný mančaft a umístil se beznadějně ve spodu tabulky. Také na tyto případy zkrátka Zweeler myslí, peníze lze tedy vyhrát v jakémkoliv případě. Pokud si myslíte, že dokážete trefit dohromady 15 jezdců, kterým se nepovede vůbec nic, za zkoušku trefit jackpot to možná stojí.

Pokud si chcete zahrát čistě o prize pool bez vedlejších lig, je pro vás připravena o něco dražší verze turnaje s buy-inem €50 a garancí €3000. Zde draftujete jezdců celkem 22, z toho 17 hlavních a 5 náhradníků. Při současném stavu bere peníze prvních deset pozic, přičemž pro vítěze je připraveno minimálně €672.

Neváhejte a zpestřete si fantasy život také i jiným sportem. Cyklistické závody jsou plné zvratů a nebude nic lepšího, než si zlepšit zážitek ze sledování a fandit svým vybraným závodníkům. Garance do všech turnajů jsou jasně největší z evropské fantasy nabídky, a proto alespoň jedna sestava za zkoušku stojí. Na Fantasyman.cz můžete očekávat tradiční preview, abyste se alespoň něco před začátkem závodu dozvěděli.

Nemáte ještě svůj hráčský účet? Zaregistrujte se přes některý z odkazů na našem webu a získejte 100% vstupní bonus až do výše €100 (platí při vkladu v hodnotě alespoň €25). Minimální možnost vkladu je hernou stanovena na €5. 

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.