Zahrajte si na Fanteamu zdarma nováčkovský turnaj o vstupenky 

V sobotu 20. ledna v 16:00 hodin se v herně Fanteam uskuteční freeroll, v němž si můžete zajistit vstupenky do pravidelných turnajů pro DFS Premier League, včetně toho s garancí €10.000.

Ostatní | 19.01.2018 | Redakce
Sdílej článek      

Kromě obvyklé nabídky pravidelných turnajů pro DFS Premier League, z nichž ten největší nabízí při buy-inu €11 možnost zahrát si o podíly z garantovaných €10.000, se na platformě Fanteam v sobotu uskuteční také turnaj, který je zcela zdarma a nabízí možnost vyhrát několik turnajových vstupenek. Prize pool sice není nikterak závratný, pokud ale s Daily Fantasy Sports nebo hernou Fanteam teprve začínáte, jistě vám přijde vhod možnost osahat si její prostředí bez nutnosti vkladu peněžních prostředků.

  • 1. místo: €11 Ticket to PL Main Event GW 25​
  • 2. místo: €3,3 Ticket to PL Main Event GW 25​
  • 3. místo: €1,1 Ticket to PL Main Event GW 25

Freeroll proběhne v rámci 24. kola anglické Premier League, tudíž do svých sestav vybíráte hráče, kteří nastoupí ke všem utkáním s výjimkou toho zahajovacího mezi Brightonem a Chelsea. A to vám dává možnost svůj tým tvořit až do výkopu další porce zápasů, tedy do 16:00 hodin.

Turnaj má jinak klasická pravidla, to znamená, že s fiktivním rozpočtem ve výši 100 milionů vybíráte 12 fotbalistů, o kterých si myslíte, že si ve 24. kole Premier League povedou nejlépe. Určujete také kapitána (získává dvojnásobek bodů) a jeho zástupce. Z jednoho týmu můžete zvolit maximálně 3 hráče.

Registrace do turnaje již byla otevřena, naleznete jej v lobby herny Fanteam pod záložkami Tournaments -> Football -> Premier League.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.