European Football Year Game na Zweeleru - týmy můžete vybírat do 19:00 

Online fantasy platforma Zweeler si pro své hráče i letos připravila celosezónní European Football Year Game se vstupným €7 a garantovaným prize poolem ve výši €2.500.

Fotbal | 11.08.2017 | Filip Novák
Sdílej článek      

Také v letošním roce si online fantasy platforma Zweeler.com pro své hráče připravila celosezónní fotbalovou hru s buy-inem €7 a garantovaným prize poolem ve výši €2.500 (ten již přesáhl hranici 3 tisíc eur a bude i nadále stoupat). V jejím lobby ji naleznete pod názvem European Football Year Game 2017/2018, možnost zapojit se máte až do pátku 11. srpna 2017 (do 19:00 hodin), což je den, který byste si měli ve svém diáři rozhodně poznačit - zápasem mezi londýnským Arsenalem a Leicesterem City totiž bude zahájen další ročník Premier League.

Pokud čtete tyto řádky, nepochybujeme o tom, že budete anglickou soutěž se zájmem sledovat. European Football Year Game na Zweeleru je dobrou motivací, jak v průběhu sezóny pozorně mapovat průběh co možná nejvíce soutěží a udržovat si tak dobré povědomí o dění ve světě fotbalu. Znáte to sami. Sledujete několik svých oblíbených lig a po čase zjistíte, že vám uniká dění v těch ostatních. Tento jev můžete nyní do velké míry eliminovat.

V turnaji máte k dispozici virtuální rozpočet v hodnotě 205 milionů, který můžete využít k nákupu 22 fotbalových týmů, které si podle vás v nadcházejícím ročníku povedou nejlépe. Za vítězství týmu získáte 3 body a za remízu jeden.

Vybírat můžete ze 132 fotbalových týmů ze 7 různých soutěží - Premier League, LaLiga, Ligue 1, Serie A, Bundesliga, Eredivisie a Jupiler Pro.

Zaregistrujte se již nyní na Zweeler.com!

European Football Year Game 2017/2018

Začátek: pátek, 11. srpna 2017 v 19:00 hodin SEČ
Vstupné: €7
Garance: €2.500
Rozpočet: 205 milionů na nákup 22 fotbalových týmů ze sedmi světových lig
Bodování: výhra týmu 3 body, remíza 1 bod

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.