Začíná měsíční pauza od DFS. Co se během ní objeví na Fantasyman.cz? 

Sportovní soutěže se sice na nějaký čas uklidní, ale Fantasyman.cz bude i přes léto aktivně přispívat zejména články ohledně Premier League i hokeje.

Ostatní | 11.07.2016 | Jakub Šedivý | komentáře: 1
Sdílej článek      

Včerejší finálové klání Eura 2016 mezi Portugalskem a Francií bylo posledním fotbalovým DFS utkáním tohoto měsíce. Cristiano Ronaldo a celá jeho země se po stříbru z roku 2004 a třech bronzových medailích konečně dočkala vytouženého zlata. Hráči i členového realizačního týmu spolu momentálně zažívají divoké oslavy, které určitě potrvají ještě několik dní. Již brzy se ale všichni rozutečou na dovolené, aby nabrali čerstvé síly na další blížící se sezónu.

Fantasyman.cz má za sebou první měsíc fungování, který lemovalo právě Euro, a i během pauzy bude nadále aktivní v přispívání článků. Již 13. srpna se totiž rozjede anglická Premier League, která je největší DFS soutěží v Evropě a má mezi hráči obrovskou popularitu. Garance turnajů bývají větší, než jste mohli doposud vidět na probíhajícím mistrovství. Během července i srpna se můžete těšit na tradiční rozbory, výběry statistik a celkový přehled všech týmů, aby se vám v DFS fotbale i nadále dařilo. S začátkem soutěže přibydou samozřejmě i oblíbené doporučené picky hráčů. 

Kromě rozborů k Premier League se chystá také několik dalších článků k fotbalové i obecné strategii, zajímavostí ze světa DFS nebo příběhy úspěšných hráčů. Pro web je připravováno několik zlepšení, před začátkem nejsledovanější fotbalové soutěže bude představeno fórum, ve kterém budete moci diskutovat s ostatními čtenáři strategie a probírat své picky. Čím více budete rozebírat své volby s ostatnímí, tím rychleji se zlepšíte.

Blíží se fantasy hokej

Na své si přijdou konečně také fanoušci oblíbeného zimního sportu. Již 17. září se rozehraje očekávaný Světový pohár v hokeji, kde se představí šest národních týmů, včetně toho českého, a společně s nimi výběr Evropy a severoamerických hráčů do 23 let. K vidění bude velice kvalitní hokej, protože získat tuto trofej je velice prestižní záležitostí a reprezentace na turnaj posílají své nejlepší hráče. Herna FanTeam k této příležitosti přichystá několik zajímavých turnajů i promoakcí, aby zážitek ze sledování a fandění českému týmu byl ještě větší.

Po odehrání SP nebude hokejová akce dlouho stát, protože hned v půlce října začíná největší liga světa NHL, která slibuje vysoký počet zápasů každý den. Na Fantasyman.cz se proto přes léto začnou objevovat články, které vás uvedou do hokejového světa DFS. Od bodování hráčů, přes základní i pokročilé strategie i rady pro draft. Všechno proto, abyste měli před začátkem obou soutěží dostatečné informace a mohli začít úspěšně hrát. 

Sledujte tedy Fantasyman.cz i přes léto a připravte se s námi na novou sezónu Premier League i hokejové soutěže. Pokud máte nějaký dotaz nebo přání, co byste rádi na našem webu teď nebo i v budoucni viděli, nebojte se napsat zde do komentářů nebo využijte našeho kontaktního formuláře.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.


furry07
11.07.2016 17:08:43

Na forum se těším, bude to tady víc žít :)