Využijte deposit nabídku v herně Premier Punt 

Zdvojnásobte svůj vklad v herně Premier Punt pomocí výhodného deposit bonusu.

Ostatní | 21.02.2017 | Redakce
Sdílej článek      

Britská herna Premier Punt si přichystala pro své nové i stávající zákazníky výhodný deposit bonus. Váš další vklad bude totiž zdvojnásoben až do výše £500! Ať už na Premier Puntu hrajete nebo se chystáte začít, neměly byste podobnou nabídku odmítnout. 

Za každý turnaj, který odehrajete, dostanete zpátky 5 % z jeho hodnoty. Peníze vám budou přičítány rovnou po dokončení turnaje až do výše vašeho zvoleného depositu (tedy pokud vložíte £100, máte nárok na £100 bonusu) . Díky podobné nabídce si tak můžete udělat menší slevu na raku a tím výrazně zvýšit svoji winrate.

Herna Premier Punt se specializuje na jedno-zápasové turnaje. Pomocí nich půjde deposit bonus rychle vybrat, protože lze odehrát veliké množství i během jediného kola, a vy tak jednoduše profitovat. Do podobných soutěží vybíráte 6 fotbalistů, nejste ale omezeni žádným rozestavením nebo rozpočtem. Jediné omezení se týká tzv. „hvězdných“ hráčů na utkání, z každého celku dostanou toto ocenění obvykle dva nejproduktivnější fotbalisté. Body získávají draftovaní hráči za jakoukoliv aktivitu na hřišti, včetně úspěšné nebo střely na bránu. Tyto turnaje jsou napínavé až do konce, protože pořadí se mění každou chvílí.

Pokud ještě účet na Premier Puntu nemáte, registrujte se přes jakýkoliv odkaz na webu a využijte aktuálního deposit bonusu. 

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.