Vyhrajte výlet na finále Ligy mistrů v hodnotě více než 300.000 Kč 

Největší ryze evropská Daily fantasy sports platforma Fanteam si pro své hráče připravila další zajímavou akci. Ve speciálním turnaji můžete získat výlet na finále fotbalové Ligy mistrů.

Fotbal | 30.04.2019 | Redakce
Sdílej článek      

Úterý je v herně Fanteam zasvěceno především fotbalové Lize mistrů. Společně s výkopem úvodních utkání obou semifinálových klání, tedy úderem deváté hodiny večerní, se rozehraje také další várka Main Eventů, v rámci nichž se můžete společně s dalšími fantasy manažery utkat o podíly z garantovaných €15.500. Hlavní událostí je přitom turnaj s cenovkou €11 a prize poolem v hodnotě rovných €10.000. 

Zahrát si ale můžete fantasy Ligu mistrů také ještě mnohem levněji a se zajímavým nábojem. A sice ve formě kvalifikace, v němž je možné získat jeden z pěti lístků do finále turnaje Stairway to Champions League Heaven, každý v hodnotě €200. 

A pokud se vám do něj podaří kvalifikovat a následně v něm zvítězit, podíváte se 1. června do španělského Madridu na finále letošní Ligy mistrů. Balíček pro vítěze obsahuje dva VIP lístky a ubytování v hotelu, to vše v hodnotě €12.000/308.000 Kč. Hrát se bude na stadionu Wanda Metropolitano, domovu madridského Atlética. Hráči na 2. až 20. místě obdrží finanční odměnu.

Součástí turnaje jsou dvě závěrečná kola Premier League, dohromady tedy rovných 20 zápasů. Své sestavy můžete tvořit vždy před zahájením daného kola, přičemž platí klasická pravidla turnajů na Fanteamu - virtuální rozpočet 100 milionů, z jednoho celku lze vybrat maximálně trojici hráčů a vybírají se i kapitán (získává dvojnásobný počet bodů) a jeho zástupce. Každý hráč může postavit maximálně tři sestavy. A pokud se vám kvalifikace nezdaří, pár dní před začátkem by měla být otevřena také možnost přímého vstupu za buy-in €200.

Nemáte ještě svůj hráčský účet na Fanteamu? Zaregistrujte se zde.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.