Víkend na Fanteamu: Liga národů, NHL, Extraliga a další 

Reprezentační přestávka? Náladu si zkazit nenecháme!

Ostatní | 12.10.2018 | Filip Novák
Sdílej článek      

Reprezentační přestávka. Dvě slova, která příznivci nejrůznějších forem fantasy sportů slyší jen velic neradi. Ale nedá se nic dělat, čas od času si tímhle obdobím projít musíme. S rozšiřováním nabídky sportů a ligových soutěží v herně Fanteam je to naštěstí mnohem jednodušší než v poměrně blízké minulosti. I tentokrát platí, že si DFS zahrajete i přes víkend.

Pokud plánujete sledovat ty nejzajímavější turnaje Ligy národů, okořenit si je můžete garantovanými Flexi-Five turnaji s tradičními cenovkami €1,1, €3,3 a €11, v nichž se bude rozdělovat minimálně €700. Vybrána byla repríza semifinále letošního mistrovství světa mezi Chorvatskem a Anglií, duel velkých rivalů Nizozemska a Německa a také federální derby mezi Slovenskem a Českou republikou, což je utkání, které si jistě nenechá ujít velká část našich čtenářů.

A pokud to bez Premier League přece jen nevydržíte, již nyní jsou v lobby Fanteamu k dispozici Main Eventy (znovu s úhrnnou garancí €30.000) pro její deváté kolo, tudíž se můžete pustit do analyzování a bádání nad kombinacemi, o kterých si myslíte, že by vám mohly přinést úspěch.

Patříte-li zároveň mezi příznivce hokeje, máte pozici výrazně usnadněnou. V plném proudu jsou NHL, KHL, Liiga i česká extraliga, kupříkladu páteční Main Eventy kanadsko-americké soutěže garantují minimálně €3.200 v celkových výhrách, což už rozhodně není špatné.

Nemáte ještě svůj hráčský účet v herně Fanteam? Zaregistrujte se zde.

foto: NHL.com

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.