Týmové novinky před 16. kolem 

Aktuální informace o zdravotních stavech hráčů z Premier League.

Fotbal | 13.12.2016 | Jakub Šedivý
Sdílej článek      

Arsenal se bude muset na tři týdny obejít bez stopera Skhodrana Mustafiho, který střídal už v utkání proti Stoku. Proti Evertonu se nepředstaví ani Aaron Ramsey.

Dal gól a pak střídal. Henkrikh Mkhitaryan se lehce zranil během utkání s Crystal Palace a ačkoliv není jeho zdravotní stav vážný, v nejbližším utkání bude chybět. Posedí si také Antonio Valencia, který má pátou žlutou a povinnou stopku.

Emre Can nečekaně nebyl v minulém kole ani na lavičce. Stále není jasné, zda se vůbec představí v utkání proti Middlesbrough. Trenér Jurgen Klopp ovšem očekává, že na derby proti Evertonu by měl být fit. Otazník visí také nad Dejanem Lovrenem, který nedohrál proti West Hamu.

Stoper WBA Craig Dawson si posedí kvůli žlutým kartám. Jeho náhradou v zápase proti Swansea by se měl stát Jonas Olsson. Obránci budou chybět také Stoke City. Ryan Shawcross sice již trénuje, ale jeho start je stále nejistý, podobně jako u Marca Muniesy a Glena Johnsona

Nejlepší střelec Southamptonu bude chybět možná až čtyři měsíce. Má potíže s ramenem a vypadá to na nutnou operaci. Do té doby ho v útoku bude nahrazovat dvojice Shane Long nebo Jay Rodriguez. Ztráta hráče typu Charlie Austin bude ale velice citelná. 

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.