Tři levné picky na každou pozici, 29. kolo Premier League 

Tři doporučené picky pro 29. kolo anglické Premier League.

Fotbal | 01.03.2019 | Jakub Šedivý
Sdílej článek      

Dalot (Manchester United, $8,3m) – Krajní obránce v rudém dresu možná naskočí na křídle, v předpokládaných sestavách ho na tuto pozici postavil server WhoScored.com. Pokud se tak skutečně stane, představuje Dalot výbornou value variantu. Nejenže se bude pohybovat vysoko na hřišti, ale může také získat bonus za čisté konto, což je v zápase se Southamptonem poměrně pravděpodobné. Podle bookmakerů jsou United čtvrtým týmem s největší šancí na nulu vzadu. Je otázkou, zda budou moci naskočit Valencia či Darmian, jeho konkurenti v obraně. Stále existuje totiž varianta, že Dalot bude hrát na svém postu, což však na jeho picku nic nesnižuje. Za $8,3m lze získat velkého favorita doma a jasně nejlevnějšího obránce z řad United.

Michail Antonio (West Ham, $9,6m) – Za minulý měsíc má anglické křídlo dvě branky, v letošní sezóně celkově pak čtyři. Je čtvrtým nejlepším střelcem týmu za Chicharitem, Arnautovičem a Andersonem. Zejména poslední jmenovaný bývá oblíbenou variantou fantasy manažerů, neboť chytil dobrý vstup do sezóny. Od té doby ve finální produktivitě příliš vidět nebyl, v letošním roce má pouze 1g+1a, a to odehrál z celého West Hamu nejvíce minut hned po gólmanovi. Antonio bude méně vlastněnou volbou, je levnější a v aktuálně lepší formě. V zápase proti Newcastlu je navíc favoritem.

Aleksandar Mitrovič (Fulham, $7,2m) – Podruhé v sezóně se Fulham odhodlal k výměně trenéra. Italského stratéga Claudia Ranieriho nahradil dosavadní asistent Scott Parker. Podobné změny často tým nakopnou, ovšem hned v prvním zápase je však nečeká nic jednoduchého. V londýnském derby přivítají Chelsea, která si minulý zápas poradila se Spurs 2:0. Mitrovič přesto představuje dobrou value variantu do útoku, lze ho pořídit za $7,2m a v podobné cenové relaci nenaleznete mnoho lepších útočníků. V letošní sezóně vstřelil 10 branek a další 2 připravil. V týmu Fulhamu jiný střelec není, německý Andre Schurrle stále bojuje se zraněním.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.