Tři doporučené picky pro 16. kolo Premier League 2018/2019

V sobotu od 16:00 na značkách, rozjedou se opět tradiční DFS turnaje. Kdo by mohl okořenit vaše sestavy?

Fotbal | 07.12.2018 | Jakub Šedivý
Sdílej článek

Lucas Pérez (West Ham, $5,5m) – Domácí zápas, favorit a nakopnuté sebevědomí. Cena? Pouze $5,5m. Pérez představuje variantu, která je skoro zadarmo. Španělský útočník letos moc prostoru na hřišti nedostal, dohromady zatím odehrál pouze 157 ligových minut. V posledním kole však vstřelil dvě branky a poslal na lavičku vzkaz, že by měl hrát. V poháru navíc přidal další dvě branky, z toho jednu do sítě Tottenhamu. Zda Pérez skutečně naskočí, či nikoliv, uvidíme až s ohlášením sestav. Pokud ano, neměl by ve vašch výběrech chybět. Nejenže představuje velmi solidní variantu, ale také s ní obrovsky ulevíte rozpočtu.

Salomon Rondón (Newcastle, $7,5m) – Další útočník s velmi zajímavou formou. Rondón naskočil až později v sezóně, ale stojí za výrazným zlepšením Newcastlu. Za 648 odehraných minut nastřádal tři branky a jednu asistenci, což je na tým ze spodku tabulky slušné skóre. Nyní ho čeká utkání s Wolves, kteří se v posledním měsíci propadli tabulkou až do její dolní poloviny. Až poslední výhra nad Chelsea je vytáhla z dlouhotrvající krize. Newcastle naopak z posledních 6 utkání pouze jednou prohrál, připsal si tři výhry a dostal se prozatím z nejhoršího. Doma by proti Wolves měli minimálně bodovat.

Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal, $13,8m) – Dlouho se fanoušci Arsenalu trápili. S příchodem nového trenéra je ale smutek zažehnán a z londýnského celku jde strach. Porážku naposledy okusili v srpnu a vítězství je posune do top čtyřky, kde dlouho absentovali. Ofenzíva Gunners šlape skvěle, hlavním mužem je rychlonohý Aubameyang. V letošní sezóně má 10 branek za 15 startů, což je neskutečná bilance. Proti slabému Huddersfieldu ho opět bude plné hřiště, hattricku by se nemohl nikdo divit.