Tour de France 2018 na Zweeleru: Zapojte se do turnajů o nejméně €45.000 

Letošní cyklistický svátek se nezadržitelně blíží a kde jinde najít pořádnou porci fantasy akce než na platformě Zweeler. V turnajích pro Tour de France se bude rozdělovat nejméně €45.000.

Ostatní | 25.06.2018 | Filip Novák
Sdílej článek      

Ačkoli hlavní porce pozornosti sportovního světa bude až do 15. července patřit zejména právě probíhajícímu světovému šampionátu ve fotbale, červencové dění znovu obohatí také tradiční cyklistický svátek v podobě 105. ročníku slavné Tour de France. Ten se uskuteční ve dnech od 7. do 29. července a pokud si „Starou dámu" nenecháte ujít ani vy, bude vám znovu k dispozici také hutná fantasy akce na platformě Zweeler

Ta se na cyklistická klání zaměřuje zdaleka nejvíce a odpovídá tomu také výše finančních odměn, které si mezi sebe hráči rozdělí. Pro letošní ročník jsou připraveny turnaje o podíly z nejméně €45.000, tedy takřka 1,2 milionu korun. A taková částka už si říká o pozornost, co myslíte?

Hlavním turnajem pro 105. TdF je na Zweeleru ten s názvem Tour de France 15+5, který při buy-inu €10 garantuje lákavých €31.000, přičemž pro vítěze je připraveno nejméně €3.000. Jak už název napovídá, vaším úkolem je v něm zvolit 15 jezdců a 5 náhradníků, o kterých si myslíte, že se jim bude během závodů dařit nejvíce. Náhradníci se dostanou do hry v případě, že některý ze zvolených jezdců v etapě nestartuje. Body odpadlíka zůstanou ve vašem celkovém bodovém hodnocení, body náhradníka se budou počítat od začátku příští etapy.

Dalším zajímavým turnajem je Tour de France Budget s buy-inem €25 a garancí €10.000, v němž jste omezeni virtuálním rozpočtem 260 milionů na nákup 17 jezdců a dalších 50 milionů je vyhrazeno pro trojici náhradníků.

Dalším turnajem, do něhož se můžete zapojit již nyní, je Tour de France Major League s cenovkou €50 a prize poolem v hodnotě €4.000. Vybírá se 15 jezdců a 5 náhradníků. Všechny výše zmíněné turnaje již nyní naleznete v lobby herny Zweeler.

Nemáte ještě svůj hráčský účet na Zweeleru? zaregistrujte se zde a získejte od nás €5 zcela zdarma!

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.