Středeční Liga mistrů na Fanteamu o podíly z €2.000 

Čekání na středeční utkání fotbalové Ligy mistrů si opět můžete zkrátit tvorbou fantasy sestav. A po závěrečném hvizdu následně vyhrát nějaké peníze.

Fotbal | 04.04.2018 | Redakce
Sdílej článek      

Čtvrtfinálová část fotbalové Ligy mistrů dnes od 20:45 hodin pokračuje zbylou dvojicí zahajovacích utkání, jejichž sledování si můžete jako již tradičně zpestřit také daily fantasy sports turnaji v online herně Fanteam, která mezi své fantasy manažery rozdá podíly z nejméně €2.000. Pokud se mezi ně rozhodnete zařadit i vy, na výběr se vám dostane ze šestice turnajů. A rozhodně do nich nemusíte investovat přehnaně velké částky.

K dispozici je turnaj s buy-inem €1,1 a garancí €100, v tom s cenovkou €3,3 se hraje o nejméně €300 a největším tahákem je €11 Wednesday Quarterfinals o podíly z €1.000. K dispozici je také trojice Double or Nothing turnajů, které jsou skvělým způsobem, jak budovat svůj fantasy bankroll.

Všechny zmíněné turnaje se odehrají ve formátu Flexi-6, v němž do svých sestav vybíráte šest fotbalistů z pole (nikoli brankáře), maximálně však 5 z jednoho týmu. Virtuální rozpočet je nastaven na 55 milionů a je třeba zvolit kapitána, jehož celkový bodový zisk se zdvojnásobuje.

K dispozici jsou hráči z obou dnešních utkání. V jednom z nich Barcelona na svém hřišti přivítá AS Řím, to druhé bude bitvou o Anglii mezi domácím Liverpoolem a hostujícím Manchesterem City.

Nemáte ještě svůj hráčský účet v herně Fanteam? Zaregistrujte se zde.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.