Spouštíme Fantasyman.cz diskuzní fórum 

Diskuzní fórum je konečně tady!

Ostatní | 03.11.2016 | Jakub Šedivý
Sdílej článek      

Kolonka „fórum“ na Fantasyman.cz konečně ožívá. Od dnešního dne je na webu plně k dispozici tento nový diskuzní prostor, který můžete využít například pro zlepšování vašich DFS draftů. Pravidelným rozebíráním utkání, sportovců a obecných strategiích se nejlépe posouvá celková úroveň hry, a to i při pouhém čtení ostatních příspěvků. Jiné pohledy na situace a vzájemná diskuze mohou být ke prospěchu všem zúčastněným.

Fóra jsou dlouholetou a důležitou součástí například online pokeru. Drtivá většina úspěšných hráčů by si při pohledu zpět na svou kariéru nedokázala představit, že by v minulosti nediskutovala o svých sehrávkách s ostatními lidmi. Každý, kdo se této karetní hře ve svém životě více věnoval, zavítal alespoň jednou na nejznámější diskuzní server Twoplustwo.com. Zde se setkávají hráči všeho druhu od začátečníků až po pokerovou elitu. Společně vytvářejí prostředí, ve kterém se rozebírají konkrétní hry a strategie. Získat totiž zpětnou vazbu od někoho lepšího je to nejcennější, co může pokerový hráč získat. 

Podobný princip se opakuje i v případě daily fantasy sports, která má s pokerem hodně společného. Jedná se o hru lidí, tudíž ty připravenější budou z dlouhodobého hlediska vždy vyhrávat více. Začátečníci dělají při draftech řadu chyb, kterých se pomocí diskuze s ostatními mohou vyvarovat. Stačí se podívat na nejznámější DFS server Rotogrinders.com a konkrétně do sekce Forum, které se od rána do večera nezastaví. Lidé rozebírají různé sportovce a nechávají si od ostatních poradit, zda má smysl o jejich picku vůbec přemýšlet či nikoliv. Hledají pozitiva a negativa každé volby a při vzájemné shodě se rozhodnou hráče v sestavě využít. Fantasyman.cz fórum by se mělo stát vaší další pomůckou při analýze před i po turnajích. Málokdy se povede vytvořit ideální sestavu a pokaždé je co zlepšovat. Chyby, kterých si nemusíte vůbec všimnout, může lehce odhalit někdo jiný.

Naše diskuzní fórum nabízí tradiční vymoženosti. Vlákna můžete sami zakládat nebo přispívat do těch již existujících. Sekce jsou rozděleny na „Hlavní fórum“, kam patří vaše blogy, obecná diskuze k DFS, připomínky k webu nebo prostor pro základní dotazy. Ve „Sportovním fóru“ je prostor pro rozebírání už konkrétních picků pro všechny nabízené sporty. Líbí se vám například na následující kolo Premier League útočník Leicesteru Jamie Vardy, ale nejste si jeho výběrem jistí? Rozeberte tuto možnost s ostatními právě zde. Sekce „Herny“ je pro veškerou technickou pomoc, ohlášení bugů nebo pro ohlášení zajímavostí z evropských DFS heren. A jako poslední sekce „Ostatní fóra“, kam patří vše, co se jinam nevešlo. Volná sportovní diskuze a ideální prostor pro ulevení si, pokud se vašemu oblíbenému týmu zrovna nedaří. Fanoušci Manchesteru United aktuálně ocení nejvíce.

Doufáme, že budete naše fórum pravidelně využívat. Jenom tímto způsobem se nám podaří vybudovat společnou DFS komunitu, která se bude vzájemně posouvat dále a třeba se postupně stane jednou z největších ve světě DFS. Již brzy ohlásíme soutěže spojené s fórem, sledujte nás i nadále.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.