Rozdáváme €5 zdarma všem nově zaregistrovaným hráčům na Zweeler.com 

Ve spolupráci s online platformou Zweeler.com jsme si pro své čtenáře připravili zajímavou časově omezenou akci. Každý nově zaregistrovaný hráč totiž zdarma obdrží €5.

Ostatní | 18.01.2018 | Filip Novák
Sdílej článek      

Jedním z dlouhodobých partnerů našeho webu je online fantasy platforma Zweeler. Nejedná se o Daily Fantasy Sports hernu v pravém slova smyslu, protože hlavní část její nabídky tvoří celosezónní, ale také kratší fantasy hry (DFS však také) a Pick'Em turnaje, nicméně důležitou myšlenku, tedy možnost zúročit své sportovní znalosti ve hře o reálné peníze, beze zbytku splňuje.

Přestože Zweeler disponuje na první pohled trochu zvláštním interface, nenechte se zmást. Na evropském trhu působí již od roku 2010 a podle údajů z roku 2016 za dobu svého fungování zaujala přes 20 tisíc hráčů, přičemž ti nejúspěšnější z nich si mezi sebe rozdělili více než 1,5 milionů eur, tedy v přepočtu 40 milionů korun českých. Prostředí je přehledné a tvorba týmů intuitivní, potěší také kompletní lokalizace do českého jazyka.

Velkou předností herny Zweeler je skutečně obsáhlá nabídka sportů. Samozřejmostí jsou největší fotbalové soutěže, jako Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Jupiler Pro League, UEFA Champions League, European Championship a další, které můžete doplnit také o NBA, NFL, golf či tenis, ale také méně tradiční fantasy sporty, jako jsou v Česku nesmírně oblíbený biatlon, dále také cyklistika, cyklokros, šipky, formule 1, Dakar, MotoGP, snooker, rychlobruslení nebo lyžování.

Skutečně nadšený milovník sportů se tedy na Zweeleru vyřádí do sytosti.

Díky naší čtenářské akci si můžete hru na Zweeleru vyzkoušet zcela zdarma. Je to přitom naprosto jednoduché. Stačí se zaregistrovat prostřednictvím některého z odkazů umístěným na našem webu a my vám zdarma pošleme €5 na hru. Není třeba splnit žádnou další podmínku.

Jak získat €5 zdarma v herně Zweeler.com?

  • 1) Založte v herně Zweeler.com prostřednictvím jakéhokoli odkazu na našem webu hráčský účet.
  • 2) Tiket v hodnotě €5 vám bude připsán nejpozději za 24 hodin od provedení registrace.
  • 3) Vyberte si ze široké nabídky celkem 19 sportů, včetně fotbalu nebo biatlonu.
  • 4) Hrajte!

Nemáte ještě svůj hráčský účet v herně Zweeler? Zaregistrujte se přes některý z odkazů na našem webu a získejte €5 na hru zcela zdarma.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.