První dvojice freerollů pro výherce ve Fantasyman lize se odehraje zítra 

Speciální freerolly pro hráče, kteří uspěli v naší privátní lize s hernou Premier Punt, se mohou již tento víkend těšit na první várku speciálních freerollů.

Ostatní | 18.11.2016 | Jakub Šedivý
Sdílej článek      

Během podzimu poctivě sbírali body a o víkendu je konečně čeká první zasloužená odměna. Řeč je o naší Fantasyman lize, která se během uplynulých tří měsíců odehrávala v herně Premier Punt. Účastníci soutěže proti sobě soupeřili ve 12 privátních fantasy Premier League turnajích a za každý výsledek si mohli připsat body do speciálního žebříčku. Absolutní výherce, kterým se stal hráč s přezdívkou „Mikihavlik", obdrží jako hlavní cenu dvě vstupenky na zápas Evropské ligy Sparty se Southamptonem, který se hraje příští čtvrtek.

On a další pětice nejlepších změří své síly ještě dohromady čtyřikrát, protože tento víkend je na programu další z cen, a to finálové privátní freerolly. Výherci si zahrají o celkové prize pooly v hodnotě £250, hrát se začne tuto sobotu 19. listopadu od 13:30 hodin. Oba turnaje startují ve stejný čas, nejdříve se začne 90minutovým turnajem ze zápasu Manchesteru United a Arsenalu. Poté navazuje další sada zápasů a celé kolo se uzavře v pondělí. Další dvojíce finálových freerollů je poté naplánována na další víkend.

Sobota 19. listopadu

  • Manchester United vs. Arsenal, sobota 13:30, buy-in: zdarma, added: £55
  • Weekly Premier league, sobota 13:30, buy-in: zdarma, added: £70

Sobota 26. listopadu

  • Weekly Premier league game, sobota 13:30, buy-in: zdarma, added: £70
  • Chelsea vs. Spurs, sobota 18:30, buy-in: zdarma, added: £55

Seznam výherců

1.    Mikihavlik – 517b - Dvě vstupenky na Sparta – Southampton, 4x vstupenky do freerollů v hodnotě £250
2.    Infstar – 452b - 4x vstupenky do freerollů v hodnotě £250
3.    Matescze – 158b - 4x vstupenky do freerollů v hodnotě £250
4.    N3CR0S – 93b - 4x vstupenky do freerollů v hodnotě £250
5.    JakubSed 71b - 4x vstupenky do freerollů v hodnotě £250
6.    NickiP77 41b - 4x vstupenky do freerollů v hodnotě £250

Upozornění pro výherce: 
Sledujte prosím pečlivě e-mail, pod kterým jste se registrovali do herny Premier Punt. Budou vám na něj zaslány instrukce a hesla do turnajů. Pokud vám e-mail během dneška nepřijde, kontaktuje nás prosím přes formulář zde na webu a situaci vyřešíme. Prosíme také o zachování hesla pouze pro sebe. Výhry hráčům, kteří do turnaje nepatří, nebudou stejně uznány. Děkujeme za pochopení. 

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.