Přichází první olympijská DFS, svým hráčům ji nabízí Fanteam 

Online herna Fanteam do svého klienta implementovala Daily Fantasy Sports turnaje pro právě probíhající zimní olympijské hry.

Ostatní | 12.02.2018 | Redakce
Sdílej článek      

Velice milé překvapení si na úvod pracovního týdne pro své hráče připravil největší ryze evropský poskytovatel Daily Fantasy Sports Fanteam. Již dlouhou dobu bylo jasné, že na své platformě nabídne v nadcházejících dnech GPP pro olympijský hokejový turnaj, dnes do ní však zakomponoval také samostatnou sekci pro Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu a zahrát si tudíž můžete také turnaje pro běh na lyžích, biatlon, curling či skoky na lyžích. 

V době vzniku tohoto článku je pro registraci dostupné úterní finále ženského i mužského sprintu klasickou technikou (12:00 a 12:25 hodin) a vybrat si můžete z široké nabídky 12 turnajů se vstupným v hodnotě €1,1, €2,2 €3,3, €5,5, €11 a €22.

Další turnaje ale budou v lobby Fanteamu rychle přibývat, doporučujeme vám jej proto pozorně sledovat. Je to vůbec poprvé, co hráči dostali možnost zahrát si olympijské turnaje ve hře Daily Fantasy Sports, do této chvíle byla právě probíhající olympiáda dostupná pouze na platformě Zweeler, a to pouze v podobě dlouhodobých soutěží.

Nemáte ještě svůj hráčský účet na Fanteamu? Založte si jej kliknutím na tento odkaz.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.