Premier League, NHL, NBA a mnoho dalšího. Víkend na Fanteamu o skoro €70.000 

Vyberte si z pestré nabídky nadcházejících turnajů v herně Fanteam!

Ostatní | 19.10.2018 | Redakce
Sdílej článek      

V lobby herny Fanteam si v nadcházejících dnech najde to své nad každý fanoušek sportu a fantasy her bez výjimky. Významné fotbalové, hokejové i basketbalové soutěže jsou již v plném proudu a vybírat si tudíž můžete skutečně do sytosti. 

Po reprezentační přestávce můžete svoji pozornost opět zaměřit na Premier League, která s sebu přináší ty nejštědřeji odměňované turnaje, nikdy nekončící akci s sebou přináší NHL, české extraliga a další hokejové ligy a konečně se dočkali také příznivci NBA. Suma sumárum, v nadcházejících dnech si mezi sebe hráči rozdělí podíly z takřka 70 tisíc eur!

Deváté kolo Premier League o €29.500

Hlavní turnaje pro anglickou Premier League procházejí postupným navyšováním garancí, a to i přesto, že jsou pořadatelé zpravidla nuceni část avizovaného prize poolu doplatit ze své vlastní kapsy, čímž se již tak atraktivní turnaje stávají ještě poutavějšími. 

Prim mezi nimi hraje Main Event s cenovkou €11, v němž se rozděluje krásných €20.000. Pokud je pro vás ale buy-in do tohoto turnaje příliš vysoký, k dispozici jsou také ty levnější, tedy za €1,1 respektive €3,3. 

Pravidla jsou tradiční - do svých sestav vybíráte vždy 12 hráčů, maximálně však tři ze stejného týmu, přičemž máte po ruce virtuální rozpočet ve výši 100 milionů. Zvolený kapitán získává dvojnásobek bodů. V turnaji je zahrnuto 9 utkání nadcházejícího kola, vynecháno je pouze úvodní sobotní střetnutí mezi Chelsea a Manchesterem United.

Nepřetržitá hokejová akce - NHL, extraliga a další

Během hokejové sezóny je co hrát vlastně každý den. Herna Fanteam nabízí turnaje pro NHL, KHL, českou extraligu, ale také finskou Liigu a švédskou SHL. Jste fanouškem hokeje, statistik a čísel? Pak jste na správném místě. Další várka turnajů pro kanadsko-americkou NHL začíná v sobotu jednu hodinu po půlnoci a hlavní turnaj s buy-inem €11 garantuje €1.500.

Liga mistrů a další spousta fotbalu

V době vzniku tohoto článku je na Fanteamu k dispozici 145 fotbalových turnajů. Společně s již zmíněnou anglickou Premier League je velkým tahákem také Liga mistrů o více než €23.000. Obsažena je kompletní porce jak úterních, tak i středečních utkání.

A pak jsou tu samozřejmě také další fotbalové soutěže - La Liga, Serie A, Eliteserien, turecká Super Lig, švýcarská Super League, Fortuna liga, Allsvenskan, rumunská Liga 1, Ekstraklasa, Veikkausliiga a ruská Premier League.

Nemáte ještě svůj hráčský účet na Fanteamu? Zaregistrujte se zde.

foto: Reuters

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.