Představujeme Zweeler, vaši fantasy volbu (nejen) pro olympiádu 

Na platformě Zweeler, která je hráčům k dispozici již šestým rokem, se můžete zúčastnit her i v méně tradičních fantasy sportech. Tahákem nejbližších dní je například blížící se letní olympidáda v Riu.

Ostatní | 29.07.2016 | Filip Novák
Sdílej článek      

Třetím partnerem našeho webu se stala online fantasy platforma Zweeler. Nejedná se o Daily Fantasy Sports hernu v pravém slova smyslu, protože hlavní část její nabídky tvoří celosezónní, ale také kratší fantasy hry (DFS však také) a Pick'Em turnaje, nicméně důležitou myšlenku, tedy možnost zúročit své sportovní znalosti ve hře o reálné peníze, beze zbytku splňuje.

Přestože Zweeler disponuje na první pohled trochu zvláštním interface, nenechte se zmást. Na evropském trhu působí již od roku 2010 a za tu dobu na své stránky nalákala přes 20 tisíc návštěvníků, přičemž ti nejúspěšnější z nich si mezi sebe rozdělili více než 1,5 milionů eur, tedy v přepočtu 40 milionů korun českých. Prostředí je však přehledné a tvorba týmů intuitivní, potěší také kompletní lokalizace do českého jazyka. Podle našich interních informací by měla být během krátké doby představena také slovenská verze stránek.

Velkou předností herny Zweeler je skutečně obsáhlá nabídka sportů. Samozřejmostí jsou největší fotbalové soutěže, jako Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Jupiler Pro League, UEFA Champions League, European Championship a další, které můžete doplnit také o NBA, NFL, golf či tenis, ale také méně tradiční fantasy sporty, jako jsou biatlon, cyklistika, cyklokros, šipky, formule 1, Dakar, MotoGP, snooker, rychlobruslení nebo lyžování.

Skutečně nadšený milovník sportů se tedy na Zweeleru vyřádí do sytosti.

Budete sledovat olympiádu? Zapojte se do Fantasy Olympics 2016

Aktuálním tahákem je pak soutěž Fantasy Olympics 2016, v níž je vaším cílem co nejlépe odhadnout, které země si z nadcházející olympiády odnesou nejvíce medailových umístění. Vstupné do ní je stanoveno na €7, hrát se bude o podíly z garantovaných €4.000. A takové zpestření rychle se blížícího sportovního svátku jistě přijde vhod. Své týmy zemí můžete skládat až do soboty 6. srpna, 13:30 SEČ.

K dispozici budete mít virtuální rozpočet 135 milionů, s nimiž si můžete pořídit tým složený z 10 zemí. Země může získat body v případě, že v disciplíně skončí její hráči na medailových pozicích. Zlato je ohodnoceno 3 body, stříbro je za 2 body a bronz za 1 bod. Do této hry se počítá všech 306 disciplín letních olympijských her. Soutěž naleznete zde.

Herna nabízí také samostatné fantasy hry pro olympijský fotbal, tenis, cyklistiku a další disciplíny.

***

Nemáte ještě svůj hráčský účet v herně Zweeler? Zaregistrujte se přes některý z odkazů na našem webu a získejte 100% vstupní bonus až do výše €100 (platí při vkladu v hodnotě minmálně €25).

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.