Před volným víkendem dnes přijde na řadu Liga národů a hokejová KHL 

První reprezentační přestávka letošní sezóny je připravena na nadcházející víkend a fantasy manažerům tak začíná hluché období. Ještě během dneška se však můžete své fantasy choutky ukojit turnaji pro Ligu národů či hokejovou KHL.

Ostatní | 06.09.2018 | Filip Novák
Sdílej článek      

Třebaže jsou v lobby herny Fanteam už nějakou dobu dostupné turnaje pro páté kolo anglické Premier League a my tak již můžeme přemýšlet nad možnými hráčskými kombinacemi, hrát se tento víkend nebude. Na programu je totiž první reprezentační přestávka letošní sezóny, tedy tolik nenáviděné dny v životě každého zapáleného hráče fantasy turnajů. Zcela bez akce ovšem dnes nezůstaneme.

Společně s turnaji pro golfové BMW Championship jsou k dispozici také ty věnované dvěma vybraným utkání Ligy národů a dalšími zápasy pokračuje také hokejová KHL. Ta už má za sebou pětici zářijových Main Eventů a i v tom šestém bude o co hrát. 

V turnaji s buy-inem €1,1 se bude rozdělovat nejméně €75, v tom s cenovkou €3,3 bude k mání €200 a hlavním bodem hokejového programu bude €11 Main Event s garancí €750. Pokud se tedy v soutěži orientujete, rozhodně si turnaj nenechte ujít, uzávěrka tvorby sestav je již v 16:00 hodin.

Fotbalová Thursday Night pro Ligu národů začíná ve 20:45 hodin a dvojici utkání, přičemž jedním z nich bude střetnutí České republiky s Ukrajinou. Jako druhý zápas byl zvolen ten mezi Německem a Francií. 
  
Hraje se ve formátu Flexi-6, tedy s šesti hráči v jednom týmu, rozpočtem 50 milionů a nutností volby kapitána (body*2). Při tradičních buy-inech ve výši €1,1, €3,3 a €11 se bude hrát dohromady o nejméně €700.

Nemáte ještě svůj hráčský účet v herně Fanteam? Zaregistrujte se zde.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.