Oblíbená NHL je zpět. Zapojte se do fantasy turnajů v herně FanTeam 

Zahrajte si dnes po půlnoci fantasy turnaje v NHL a zapojte se do soutěží o garance přesahující €2000.

Hokej | 05.10.2017 | Jakub Šedivý
Sdílej článek      

Dlouhá letní pauza je u konce. Včera po půlnoci opět začala zámořská NHL, dlouhodobě nejsledovanější hokejová soutěž světa, která se těší obrovské popularitě i v Česku. Právě tuzemské fanoušky musela potěšit zpráva o novém angažmá Jaromíra Jágra. Ten bude poprvé bydlet v Kanadě, jelikož si jeho služby na celou sezónu pojistilo Calgary Flames. Legendární hokejista tak zřejmě bude naposledy objíždět severoamerické ledy, ale to je spíše na samostatný a oslavný článek. Přesuňme se zpět k fantasy turnajům.

Ty jako již tradičně vypsala největší evropská DFS herna FanTeam. Soutěže můžete očekávat každý den, skladba se pravděpodobně nebude příliš lišit od té dnešní. Základem jsou obvyklé tři velikosti buy-inů do GPP turnajů, které pro úvodní kolo nesou garance €1000, €300 a €100. Fanoušci double-upů také mohou využít tři úrovní, nejlevněji lze hrát za €2, nejvíce za €22.

Hokej se ve své fantasy podstatě oproti fotbalu liší. Zatímco v něm je brankář spíše pozice, na které se vyplatí šetřit, na ledové ploše zase patří mezi ty úplně nejdůležitější. Tento post je schopný vám pravidelně přinést důležité body, protože trefení správných střelců je v hokeji výrazně obtížnější. Systém hodnocení herna FanTeam v tomto roce měnila a přiblížila ho více americkému stylu. Pokud jste nová pravidla nezaregistrovali, odkážeme vás na tento článek. Stejně tak doporučujeme navštívit náš rozcestník se základními radami k fantasy NHL.

Dnes po půlnoci nás čeká porce osmi zápasů, obhájce Stanley Cupu startuje ve 2:30 ráno. Pittsburgh může letos zaútočit na zlatý hattrick, který se ještě žádnému týmu z NHL nepovedl. Jako úvodní test je čeká Chicago Blackhawks, kde vládne po posledním playoff jistě obrovské zklamání. Brzké vypadnutí s Nashvillem bylo pod plán a tým letos bude rozhodně chtít vše napravit. 

Doporučené picky:

Henrik Lundqvist (New York Rangers, $9,8m) – Legendární švédský gólman vstupuje do své třinácté sezóny v NHL, všechny navíc odehrál za stejné mužstvo, a to New York Rangers. Ty dnes čeká souboj s Coloradem, loni nejslabším mužstvem NHL, které vstřelilo v průměru pouze dvě branky na zápas. Lundqvist by dnes měl posbírat alespoň nějaké zázroky, výhru a také čisté konto. Za cenu lehce pod $10m se jedná o dobrý obchod, protože by zklamat neměl. Není navíc ani nejdražším brankářem kola.

Cam Fowler (Anaheim, $14,2m) – Druhý nejdražší obránce večera, pokud se vám podaří na něj sehnat finance, rozhodně se vyplatí jej draftovat. V Anaheimu byl nejproduktivnějším obráncem se 39 body, prosazoval se zejména během přesilových her. Jejich soupeř z Arizony navíc v loňské sezóně nevypadal příliš silně a inkasoval v průměru 3 branky na zápas. Fowler by mohl do sezóny vkročit velmi produktivně.

Nino Niedererreiter (Minessota, $13,1m) – Loni odehrál svou nejlepší sezónu, když sesbíral 57 kanadských bodů, které jsou tvořeny 25 góly. Je v ideálním věku a dá se očekávat, že jeho výkony půjdou ještě více nahoru. V první lajně by mu mělo patřit levé křídlo, čímž si zajistí dostatečný počet minut na ledě. Na stadiónu Detroitu by navíc mohly padnout branky, loni jejich defenzíva inkasovala společně s New Jersey ve Východní konferenci nejvíce.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.