Fórum

Hlavní DFS fórum | Novela loterijního zákona a DFS

  Vlákno bylo založeno 02.01.2017 23:49:46, zakladatelem je uživatel ghavelka.

Zdravím, od ledna nám vstoupila v platnost Novela loterijního zákona, o čemž jistě ví všichni, kdo se věnují kurzovému sázení nebo online pokeru. Mě by zajímalo, jestli se novela týká i DFS heren, a musejí si tak zažádat o českou licenci, což pochybuji, že udělají, vzhledem k tomu o jak malý trh se jedná. Víte někdo, kdo třeba tu novelu četl, jak to je?
Jejda23
Jejda23
01.06.2017 08:46:03

Sice jsem to nečetl, ale pochybuji, že v té době kdy to tvořili vůbec o nějakém DFS věděli. Každopádně si myslím, že by ho strčili do stejné kolonky s pokerem. Čímž by tuším zatím nebylo možné hrát turnaje s garancí. Ono se stačí podívat, jak vypadá DFS u nás. Na Starlize se toho asi zatím bojí, tak to tam mají formou hybridu s kurzovkama a pak odměnama bonusů za umístění a splnění počtu bodů. Uvidíme, co vymyslí na Sazka Fantasy. Na ČFL (cfl.cz) aneb českém hybridu fanteamu se rovněž hraje s nějakýma tokenama o věcné ceny.

JakubSedivy
JakubSedivy
02.06.2017 13:05:09

Dobrý den.
Nový loterijní zákon v sobě má zvláštní pravidla (viz. u pokeru a garance vybraná alespoň z 50 %, aby to v ČR bylo legální. U DFS nikdo neví. Starliga tento zákon obchází právě určitým počtem bodů, který zaručuje výhru. Co jsme mluvili se zástupci herny FanTeam, neplánují se z Česka stáhnout a ani žádat o licenci.

Jejda23
Jejda23
02.06.2017 13:25:30

To je určitě dobrá zpráva. FanTeam je super herna na evropské poměry. Bohužel tam poslední dobou byl úpadek hráču, ale třeba se to zase zvedne s novou sezonou. Hodně bych tam uvítal Bundesligu, když už tam mají ostatní ligy. Bohužel sporty jako baseball, či americký fotbal tam neplánují.. tudíž nastává otázka, jestli se dá nějak hrát na DraftKings, kteří už jsou v Německu. Registrace u nás samozřejmě ne, to asi přes nějaké němce, ale jak moc by řešili, kdyby bylo přihlašování na účet z ČR..

Přidat příspěvek
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.