Nepropásněte! Ke konci skupin si herny přichystaly velké turnaje 

Základní část Eura se brzy uzavře a na řadu přijde vyřazovací část. K ukončení skupinové fáze si herny přichystaly zatím největší GPP turnaje probíhajícího mistrovství.

Ostatní | 18.06.2016 | Redakce
Sdílej článek      

Skupinová fáze šampionátu je skoro za námi a již brzy nás čeká play-off. Ještě předtím se ale můžete zúčastnit prozatím největších DFS turnajů tohoto mistrovství. Obě herny přichystaly vysoké garance, velkým lákadlem je například €2.000 GTD na Fanaments.

FanTeam Freeroll GW3 €2.000 GTD

Oblíbené freerolly od herny FanTeam stále jedou, tuto neděli se rozehraje třetí z nich. Stále ještě můžete získat ještě čtyři vstupenky a utkat se o podíly z celkem €8.000. Ideální příležitost, jak nakopnout svůj bankroll s nulovou investicí. 

Buy-in: €0 (Pro účast v turnaji se stačí registrovat přes náš odkaz a provést minimální vklad na herně. Více informací naleznete zde
Garance: €2.000
Start turnaje: neděle, 19. června 2016 v 21:00 hodin
 

FanTeam €1.500 GTD

Kdo rád hraje na FanTeamu, tak si tohoto pravidelného turnaje už pravděpodobně všiml. V neděli se rozehraje poslední, ve kterém budete moci vybírat hráče až z 12 zápasů. Během play-off bude výběr utkání o něco menší, a pokud tedy máte raději větší variabilitu možností při draftování, neměli byste si turnaj nechat ujít.

Buy-in: €11 
Garance: €1.500
Start turnaje: neděle, 19. června 2016 v 21:00 hodin

Fanaments €2.000 GTD GPP

Ke konci skupinové části Eura naplánovala herna Fanaments svůj zatím největší turnaj na probíhajícím šampionátu. Na poslední dva hrací dny, tedy 21. a 22. června, se můžete zúčastnit GPP s garancí €2.000. Buy-in do turnaje činí €15 a registrovat se do něj můžete až desetkrát. Navíc stále máte ještě šanci ušetřit a do turnaje se probojovat pomocí kvalifikací, které začínají už na €1,5.

Do tohoto GPP je zahrnuto celkem 8 zápasů a dají se očekávat napínavá utkání. Přímý postup mají v kapse zatím jenom tři celky, zbytek týmů bude muset bojovat až do poslední minuty, aby si zajistili postup do další fáze. Ve hře je totiž také třetí místo, protoze nejlepší 4 reprezentace na těchto pozicích se do play-off podívají také.

Buy-in: €15 
Garance: €2.000
Start turnaje: úterý, 21. června 2016 v 18:00 hodin
 

 

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.