Nepropásněte €1000 freeroll v herně FanTeam! Dnes večer od 20:45 

Dnes od 20:45 se uskuteční freeroll s garancí €1000! Platí jak pro nové tak i stávající hráče.

Ostatní | 31.01.2017 | Jakub Šedivý
Sdílej článek      

Herna FanTeam si pro své nové i stávající hráče připravila opravdovou lahůdku. V turnajovém lobby momentálně svítí speciální freeroll, který nese velice zajímavou garanci €1000. Turnaj se váže k vloženému 23. kolu Premier League a po krátké pauze se opět naplno rozjede anglický ligový fotbal. Fantasy nadšenci nemohou ve freerollu chybět!

I následující kolo slibuje napínavou podívanou. Dalších 10 zápasů je totiž až na dvě výjimky velice vyrovnaných, což otevírá více možností a variant do fantasy sestav. Šlágrem kola je souboj Liverpoolu s Chelsea, který napoví, jak se bude do konce sezóny vyvíjet špička Premier League. Souboj Stoke City s Evertonem je sice ze středu tabulky, ale obě mužstva jsou momentálně v dobré formě a domácím se možná poprvé představí posila Saido Berahino. West Ham doma vyzve Manchester City, který potřebuje nutně bodovat, pokud se chce udržet v top čtyřce.

Ať už jste aktivní hráč DFS nebo se chystáte na svůj první turnaj, neměli byste freeroll minout. Podobné garance se na evropském trhu příliš neobjevují a proto si v průběhu dneška udělejte čas na krátkou analýzu i draft. 

Jako první vám doporučujeme navštívit zde na webu přehled pravděpodobností. Bookmakeři bývají velice šikovnou pomůckou, díky které ihned uvidíte největší favority kola. V průběhu dne vydáme ještě tradiční preview se všemi důležitými informace a v neposlední řadě navštivte také naše doporučené picky. V tomto článku vám pravidelně přinášíme výběr zajímavých fotbalistů, kteří by se ve 23. kole mohli prosadit. Dají se najít i zajímavé a levné kousky.

Pokud ještě nemáte účet v herně FanTeam, registrujte se přes jakýkoliv odkaz na webu. Můžete čerpat řadu výhod jako deposit bonus nebo v budoucnu i privátní turnaje našeho webu.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.