Nalaďte si příští týden fantasy podcasty od Joeyho Ingrama se zajímavými hosty 

Od pondělí do soboty proběhnou každý večer speciální DFS podcasty v podání pokerového profesionála Joeyho Ingrama.

Ostatní | 28.08.2016 | Jakub Šedivý
Sdílej článek      

Zajímají vás Daily Fantasy Sports a chcete se v nich neustále zlepšovat? Pokud ano, neměli byste si nechat ujít šest fantasy podcastů, které jsou na programu příští týden. Ku příležitosti začátku nového ročníku NFL se známý pokerový profesionál a moderátor pořadu Poker Life Podcast Joey Ingram rozhodl odskočit si od karetních her k fantasy sportům. Počátkem pondělí se v jeho pořadu každý večer až do soboty představí úspěšný hráč Daily Fantasy Sports, který bude odpovídat na dotazy moderátora i diváků v chatu. 

Ačkoliv bude velká část podcastů zaměřena především na americký fotbal, určitě se vyplatí si alespoň některé díly poslechnout. Představí se totiž ti nejúspěšnější fantasy hráči ze zámoří, kteří se hře věnují již několik let a plnohodnotně se jí živí. Pozorováním způsobu myšlení hostů v pořadu se automaticky zvedne také úroveň vaší hry.

Prvním hostem pořadu bude hned zkraje týdne nejznámější americký profesionál Saahil „Maxdalury“ Sud. Tento člověk je označován za vůbec nejlepšího DFS hráče na světě, jenom v roce 2015 se Sudovi podařilo vyhrát přes pět miliónů dolarů. Na serveru RotoGrinders.com, který počítá výsledky turnajů a vytváří žebříček podle úspěšnosti, si Maxdalury bez přestávky drží první místo s obrovským bodovým náskokem. Hráč využívá hlavně svých analytických dovedností a jedná se pravděpodobně o nejlepší fantasy mozek současnosti. 

V úterý 30. srpna bude vyzpovídán Ryan Daut, který patří mezi širokou skupinu lidí, která přešla z profesionálního hraní pokeru právě na fantasy. Jako karetnímu hráči se Dautovi povedlo vyhrát přes dva milióny dolarů a své schopnosti úspěšně přenesl i do světa DFS. Na serveru RotoGrinders mu k dnešnímu dni patří 24. příčka.

Ve středu nás bude čekat podobné povídání, podruhé do podcastu zavítá známá tvář Assani Fisher, který se s Joeyem setkal již před třemi měsíci. Společně probrali jeho celkovou pokerovou i DFS kariéru, obecný přístup ke hře nebo největší úspěchy kariéry. Jedenáctý nejlepší hráč podle RotoGrinders patřil například do úzké skupiny, které se podařilo vyhrát pět miliónů dolarů ve velkém finále ke konci minulé sezóny NFL. Jak už někteří možná tuší, šampionem se tehdy stal bývalý pokerový profesionál Aaron Jones, blízký přítel Fishera. 

O den později se podíváme na DFS spíše z edukativního úhlu. Hostem bude totiž Jonathan Bales, spoluzakladatel společnosti FantasyLabs, nejvyužívanější analytické pomůcky ke tvorbě sestav. Jedná se o placený servis, který vám pomáhá optimalizovat lineupy na základě dostupných statistik hráčů. Bales je mimo jiné autorem knížky „Fantasy Sports for Smart People“ a zakladatelem RotoAcademy, výukového DFS serveru pro RotoGrinders.  

V případě následujících dvou hostů zatím není jisté, v jaký den se konkrétně představí, nicméně v průběhu příštího týdne bude vše včas oznámeno. Jedním z respondentů bude Adam Levitan, který je podobně jako Bales instruktorem DFS. Pravidelně vytváří články pro FantasyLabs nebo RotoGrinders a je autorem fantasy podcastu o americkém fotbale. Poslední host, Evan Silva, se také zaměřuje zejména na NFL a je editorem pro server RotoWorld. 

Všechny podcasty budou vysilány živě na YouTube kanále s názvem „joeingram1“, o přesných časech bude informovat moderátor Joey na svém Twitteru. Pokud nebudete stíhat přímý přenos, zoufat nemusíte, na všechny díly bude možné se podívat i později zpětně.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.