MS v Rusku na FantasyXL: Rozdáváme €100 čtenářům našeho webu, využít můžete také deposit bonus 

Evropská daily fantasy sports platforma FantasyXL.com je dalším poskytovatelem, který nabídne turnaje pro nadcházející světový šampionát ve fotbale. Pro naše čtenáře jsme si připravili exkluzivní promo akci o €100.

Fotbal | 13.06.2018 | Filip Novák
Sdílej článek      

Nedostatkem akce evropští příznivci daily fantasy sports během nadcházejícího světového šampionátu ve fotbale trpět nebudou. Do hry se můžete vrhnout také na platformě FantasyXL.com, která během včerejšího dne vypsala první porci turnajů. Herna sice v porovnání s ostatními disponuje výrazně menší hráčskou základnou a tedy i garancemi, čímž se ovšem fantasy manažerům rapidně zvyšuje šance na výhru.

Ke snížení variance napomáhá také to, že se během skupinové fáze uskuteční 13 až 15 hlavních turnajů pro každou variantu buy-inu, tudíž bude možné sestavy tvořit většinou pouze ze čtyř utkání šampionátu. Někomu může vyhovovat také jednoduchý a přehledný systém bodování - body jsou udělovány za dobu, kterou hráč stráví na hřišti, vstřelené branky, asistence a čistá konta, přičemž se bere v úvahu post hráče (GK, DEF, MID, FOR). Body jsou ubírány za obdržené branky a karty.

V úvodu Mundialu jsou vypsány Main Eventy s cenovkou €1,1, €5,5 a €11, jejichž garance se zatím pohybují od €10 do €50. K dispozici je také Opening freeroll o podíly z €10.

Naši hráči si mezi sebe rozdělí €100 navíc

Pro své čtenáře jsme si zároveň připravili speciální akci, díky níž si můžete během skupinové fáze šampionátu přijít na podíly z €100. Aby se vám to podařilo, je třeba pilně se zúčastňovat turnajů „FIFA World Cup 2018 Day X" s buy-inem €1,1, kterých se, jak již bylo předesláno výše, odehraje mezi třinácti až patnácti.

Všichni hráči, kteří se na FantasyXL.com zaregistrovali přes některý z odkazů umístěných na našem webu a přihlásí se v komentářích pod tímto článkem, budou zařazeni do speciálního leaderboardu, jehož pořadí bude tvořeno na základě součtu všech fantasy bodů, které během odehraných turnajů získají. Nejúspěšnější fantasy manažeři si mezi sebe rozdělí finanční odměny následujícím způsobem:

 • 1. místo: €50
 • 2. místo: €30
 • 3. místo: €20

Pro přihlášení do leaderboardu je nutné splnit následující podmínky:

 • 1. Zaregistrovat se na FantasyXL.com přes náš web
 • 2. Kdykoli během skupinové fáze (do 28. června 20:00 hodin) uvést svoji přezdívku v herně do komentářů pod tento článek
 • 3. Odehrát alespoň pět bodovaných turnajů.

Při bodové rovnosti rozhoduje nejvyšší dosažené umístění v turnaji, pokud se bude shodovat, přijde na řadu srovnání druhého nejvyššího výsledku a analogicky dále. Aktuální pořadí budeme zobrazovat v tomto článku. Podmínkou pro konání akce je účast alespoň deseti hráčů.

Poznámka: Pokud si nejste jisti, zda-li jste na hernu zaregistrováni přes Fantasyman.cz, napište nám do komentářů a my vám dáme vědět.

Získejte 50% bonus až do výše €100

Pro všechny hráče, kteří se chystají na svůj první vklad peněžních prostředků, si FantasyXL.com připravilo 50% bonus až do výše €100.

 • 1. Zaregistrujte se na FantasyXL.com přes tento odkaz (nebo kterýkoli jiný na našem webu)
 • 2. Proveďte svůj první vklad v hodnotě nejméně €10
 • 3. Získejte 50 % vašeho vkladu až do výše €100 zdarma
 • 4. Bonus se vám bude uvolňovat v 5eurových intervalech za každých €10 zaplacených na turnajových poplatcích (rake)
 • 5. Na uvolnění bonusu má každý hráč 180 dní

Nemáte ještě svůj hráčský účet v herně FantasyXL.com? Zaregistrujte se zde.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.