Máte rádi cyklistiku? Fantasy Vuelta a España v nadcházejících dnech garantuje více než €20.000 

Letošní Tour de France je sice minulostí, zraky příznivců silniční cyklistiky se ale již mohou upínat k další prestižní akci. Nadcházející ročník slavného závodu Vuelta a España, který se poprvé jel už v roce 1935, proběhne ve dnech od 25. srpna do 16. září a vy se samozřejmě můžete těšit na několik hodnotných fantasy turnajů na platformě Zweeler.

Ostatní | 22.08.2018 | Filip Novák
Sdílej článek      

Nedostatkem zábavy v těchto dnech příznivci nejrůznějších forem fantasy sportů rozhodně netrpí. Po završení fotbalového šampionátu jsme sice byli nuceni překonat několikatýdenní hluché období, které je však už nyní zažehnáno. Anglická Premier League vstupuje do svého třetího kola, rozehrány byly také všechny ostatní velké soutěže a čekat už tak musejí pouze fanoušci ledního hokeje (kupříkladu start NHL je naplánován na 4. října).

Závidět tak mohou také těm z vás, kteří holdujete silniční cyklistice. Ve dnech od 25. srpna do 16. září se uskuteční další ročník slavného závodu Vuelta a España, což samozřejmě neuniklo pozornosti herny Zweeler, která je svými fantasy turnaji v tomto sportu vyhlášená. Letos se bude v jejich garancích rozdávat znovu více než €20.000!

Do všech turnajů se můžete zapojit až do soboty 25. srpna 2018 v 17:26 SELČ.

Vuelta a España (15+5)

Největší podíl z této sumy byl vyhrazen turnaji Vuelta a España (15+5). Vstupné do něj bylo stanoveno na €7, po jejichž zaplacení se stanete součástí hry o garantovaných €13.500

Při tvorbě svého týmu budete vybírat 15 jezdců a 5 náhradníků, o nichž si myslíte, že se jim během Vuelty povede nejlépe. Pokud jezdec v etapě nestartuje, převezme jeho místo první dostupný náhradník. Body odpadlíka zůstanou ve vašem celkovém bodovém hodnocení, body náhradníka se budou počítat od začátku příští etapy.

Připraveno je také €155, které si mezi sebe rozdělí nejlepších šest hráčů každé etapy a pokud se vám nebude dařit ani trochu a v konečném zúčtování získáte nula bodů, připadne vám jackpot v hodnotě €1.000.

Vuelta a España (budget)

V tomto turnaji s buy-inem €15 se bude hrát o podíly z nejméně €5.000. Vaším úkolem je zvolit 17 jezdců do základní sestavy, přičemž jste při svém výběru omezeni virtuálním rozpočtem ve výši 275 milionů. Dalších 55 milionů je k dispozici na získání 3 náhradníků.

Vuelta zdarma

Fantasy cyklistiku si budete moci na Zweeleru vyzkoušet také zcela zdarma, a to v turnaji, do kterého herna věnovala €100. Stejně jako v případě hlavního turnaje vybíráte 15 jezdců a 3 náhradníky. V neposlední řadě se můžete zapojit také do turnajů, v nichž se bojuje o vstupenky do turnaje Road to Innsbruck. V něm se bude v neděli 30. září 2018 hrát o závratných €35.000.

Nemáte ještě svůj hráčský účet na fantasy platformě Zweeler? Zaregistrujte se přes některý z odkazů na našem webu a získejte zcela zdarma €5!

foto: Cycling Weekly

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.