Manchester City vs. Liverpool - turnaj zdarma o £1.000  

Premier Punt, oblíbený britský poskytovatel Daily Fantasy Sports her, i pro nadcházející kolo připravil jednozápasový freeroll o podíly z £1.000. Vybráno pro něj bylo utkání mezi Manchesterem City a Liverpoolem.

Fotbal | 08.09.2017 | Jakub Šedivý
Sdílej článek      

Další kolo anglické Premier League, další kolo 6-a-side freerollu o £1.000 v herně Premier Punt. Vybíráte šestici fotbalistů, kteří si podle vás budou na hřišti počínat nejlépe a o devadesát minut později plus nějaké to nastavení ihned víte, jak jste se mezi ostatními fantasy manažery umístili. Královská zábava, jež vám ještě mnohem více zpestří sledování nejpopulárnější fotbalové soutěže světa. Tentokrát zástupci Premier Punt vybrali zahajovací utkání kola mezi Manchesterem City a Liverpool. Své sestavy můžete tvořit až do výkopu zápasu, tedy do sobotních 13:30 hodin.

Na úvod čtvrtého kole a hned po reprezentační pauze nás čeká obrovský šlágr. City společně s Liverpoolem patří mezi nejlepší mužstva v lize a oba trenéři si rozhodně nic nedarují. Takticky jsou mužstva neskutečně vyspělá a můžeme očekávat vyrovnaný zápas s mnoho šancemi. Ofenzivní trio Liverpoolu je možná vůbec nejlepší v lize, na druhé straně zase nastoupí velmi organizované mužstvo, které by nejraději drželo balón po celých 90 minut. Bodů mají celky oba stejně, vítěz si tak začne budovat důležitý náskok.

  • Předpokládaná sestava - Manchester City: Ederson - Mendy, Otamendi, Stones, Walker - Fernandinho - Jesus, Bruyne, Silva, Sané - Agüero​
  • Předpokládaná sestava - Liverpool: Mignolet - Robertson, Matip, Lovren, Gomez - Wijnaldum, Henderson, Can - Salah, Firmino, Mané​

Co jsou to 6-a-side turnaje?

Jak už název napovídá, do svého týmu vybíráte vždy šestici fotbalistů, a to pod dvěma podmínkami - 1) ani jeden z týmů nesmí být ve vašem výběru opomenut, musíte z něj zvolit alespoň jednoho hráče 2) vybrat můžete pouze jediného „hvězdného hráče.

Na Premier Punt rovněž funguje odlišné bodové hodnocení. Hráči získávají body téměř za téměř jakoukoli aktivitu na hřišti - nejste do velké míry odkázáni pouze na branky a asistence, ale bodově jsou hodnoceny také centry, střely, přihrávky, odebrání míče, zachycení soupeřovy přihrávky a další herní činnosti. Zatímco v klasických DFS turnajích tedy zdatného distributora na šestce nevyužijete, zde budete jeho výkony se zájmem sledovat.

Díky tomu se vám otevírá více variant při výběru a nejste vázáni pouze na gólový úspěch vašich fotbalistů. Navíc jste více zapojeni do sledování zápasu, protože jakákoli snaha hráče je pozitivně ohodnocena. A zábava je to skutečně královská. Specialitou těchto turnajů je to, že při draftu nejste vůbec svázáni rozpočtem a pouze vybíráte svou ideální šestici.

***

Nemáte ještě svůj hráčský účet v herně Premier Punt a chcete si zcela zdarma každý týden zahrát o podíly z £1.000? Zaregistrujte se po kliknutí na tento odkaz.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.