Máme jasno! PL Main Event na Fanteamu ponese v úvodním kole skvělou garanci €25.000 

Největší ryze evropská Daily Fantasy Sports herna Fanteam vypsala trojici Main Eventů pro úvodní kolo anglické Premier League. Ten největší s buy-inem €11 garantuje €25.000.

Fotbal | 02.08.2018 | Filip Novák
Sdílej článek      

Již v polovině července nás Daily Fantasy Sports herna Fanteam s předstihem potěšila vypsáním nesmírně atraktivního celosezónního turnaje s buy-inem €22 a ohromující garancí €100.000, tedy do té doby největšího fantasy turnaje pořádaného pod patronací některého z evropských fantasy operátorů. 

Ohlášení DFS turnajů pro úvodní kolo nové sezóny anglické Premier League následovalo během včerejška a vysoká očekávání příznivců fantasy her byla beze zbytku naplněna. Nejpopulárnější fotbalová soutěž světa je základním stavebním kamenem Fanteamu a na tamních Main Eventech lze dobře dokumentovat to, jak velkou cestu platforma během posledních let urazila.

V roce 2016 jsme vás na tomto místě informovali o Fanteam Main Eventu s buy-inem €11, který nabízel možnost utkat se společně s ostatními fantasy manažery o podíly z €3.000, vloni jsme oslavovali navýšení jeho garance na kulatých €10.000 a další výrazný posun sledujeme i v letošním roce. Hlavní turnaj pro Premier League totiž pro úvodní soutěžní kolo ponese garantovaný prize pool v hodnotě €25.000 a lze očekávat, že tato suma zůstane zachována i pro zbylých 37 hracích týdnů.

Garance Main Eventů s cenovkou €1,1 a €3,3 se herna (zatím?) navýšit nerozhodla, zůstávají proto nastaveny na €750 respektive €2.000.

Premier League 2018/2019 bude zahájena 10. srpna

Své sestavy pro zahajovací turnaje můžete skládat z hráčů, kteří zasáhnou do osmi utkání úvodního kola Premier League. Vynecháno bylo jak páteční střetnutí mezi Manchesterem United a Leicesterem, tak i zahajovací sobotní klání Newcastlu s Tottenhamem, jehož výkop byl stanoven na 13:30 hodin. 

Uzávěrka turnaje je tedy nastavena na sobotních 16:00 hodin, kdy vypukne čtveřice duelů, jejichž základní sestavy budou známy přibližně o hodinu dříve. V případě zbylých čtyř musíme spoléhat na předpokládané sestavy a svůj vlastní úsudek.

Naplno tedy začíná doba horečných příprav, během které vám na Fantasyman.cz přineseme další díly našich seriálů týkajících se přestupů a přípravných utkání, doporučené picky jak pro DFS GPP, tak i pro celosezónní turnaj a množství dalšího obsahu. V jednání jsou také speciální akce pro čtenáře našeho webu, proto nás v nadcházejících dnech i nadále sledujte.

Premier League €11 Main Event

Kde: herna Fanteam
Liga: anglická Premier League
Uzávěrka sestav: 11. srpna 2018 v 16:00 hodin
Buy-in: €11
Garance: €25.000
Počet vstupů: neomezený
Pravidla: rozpočet 100M, 12 hráčů, kapitán (body*2), maximálně 3 hráči z jednoho celku

Nemáte ještě svůj hráčský účet v herně Fanteam? Zaregistrujte se zde.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.