Liga mistrů se vrací už v úterý. Na Fanteamu se bude hrát o více než €20.000! 

Nový ročník fotbalové Ligy mistrů bude zahájen již v úterý 18. září a její sledování bude zábavnější než kdy předtím - pro úterní a středeční utkání skupinové fáze herna Fanteam vypsala turnaje o podíly z více než €20.000!

Fotbal | 13.09.2018 | Redakce
Sdílej článek      

Sportovní nabídka největší ryze evropské Daily Fantasy Sports herny Fanteam je opět o něco bohatší. Letošní ročník fotbalové Ligy mistrů bude zahájen již v úterý 18. září, což je událost, která si samozřejmě zaslouží své fantasy turnaje. A pokud možno s co největšími garancemi. Své příznivce herna rozhodně nezklamala - pro úterní a středeční utkání základních skupin je již nyní k dispozici čtrnáctka turnajů s úhrnnou garancí ve výši €20.800.

Každý den, který je Lize mistrů vyhrazen, se skládá z celkem osmičky utkání, z nichž dvě mají výkop v 18:55. Tyto duely jsou na Fanteamu obsaženy v událostech Tuesday/Wednesday Early Matches (Flexi-6), jimž vévodí €11 Main Event s garancí €1.000.

Ta správná porce zábavy ale přijde až s šesticí večerních zápasů od 20:00 hodin, které každý den garantují dokonce €9.000. Rovnou €5.000 z tého sumy je vyhrazeno Main Eventům s jedenáctieurovou cenovkou. Hrají se ve standardním formátu s virtuálním rozpočtem 100M, kapitánem a možností zvolit nejvýše tři hráče z jednoho týmu.

Nemáte ještě svůj hráčský účet v herně Fanteam? Zaregistrujte se zde.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.