Konec nehrajícím fotbalistům: Herna Fanteam představila funkci Late swap 

Největší ryze evropská daily fantasy sports herna Fanteam představila funkci, po které fantasy manažeři dlouho volali. Díky tzv. late swap můžete do svých sestav zasahovat i po startu turnaje a reagovat tak na oznamované sestavy.

Fotbal | 12.02.2019 | Filip Novák
Sdílej článek      

Konečně, chtělo by se říci. Po vzoru globální jedničky DraftKings se online DFS herna Fanteam rozhodla implementovat funkci Late swap, která fantasy manažerům výrazně ulehčí život. V turnajích hraných tímto formátem bude možné prodávat a nahrazovat hráče i po uplynutí nejzazšího možného termínu pro tvorbu sestav, samozřejmě za předpokladu, že daný zápas ještě nezačal.

To v praxi znamená, že v turnajích, které se skládají z většího počtu hracích dní, manažeři poskládají své sestavy standardním způsobem před uplynutím uzávěrky, nicméně před startem dalšího hracího dne budou moci do svých týmů stále zasáhnout. Samozřejmě již nelze manipulovat s hráči, jejichž zápasy byly rozehrány. 

Pryč je tedy onen nepříjemný moment, kdy zjistíte, že vámi zvolený hráč nefiguruje v zahajovací sestavě svého celku.

Funkci Late swap si můžete vyzkoušet již v úterý 12. února, kdy se rozehrají garantované turnaje pro osmifinálovou část fotbalové Ligy mistrů. Ty totiž obsahují nejenom dvojici úterních utkání, ale také stejný počet těch středečních. Sáhnutí vedle se ale už tentokrát obávat nemusíte.

Příjemným efektem late swapu je také navýšení garancí - hlavní turnaj s cenovkou €11 nabízí možnost zahrát si o podíly z €10.000 a k dispozici jsou také turnaje s buy-iny €1,1, €3,3 a €108,50, takže to své si na Fanteamu najde skutečně každý.

Nemáte ještě svůj hráčský účet v herně Fanteam? Zaregistrujte se zde.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.