Koho sledovat v NHL: Obránci, druhá část 

Druhá část přehledu zajímavých obránců do fantasy NHL, které začne již 13. října.

Hokej | 10.10.2016 | Jakub Šedivý
Sdílej článek      

P.K. Subban (Nashville Predators) – Člen dvou All-stars sestav z let 2015 a 2013, vítěz trofeje pro nejlepšího obránce NHL před třemi lety nebo zlatá medaile ze zimních olympijských her s Kanadou, to je výčet těch nejvýznamnějších úspěchů P.K. Subbana. Tento černošský hokejista patří mezi nejvíce ofenzivně laděné beky v celé soutěži. Minulou sezónu získal s Montrealem 51 bodů (6+45), poté však následoval nečekaný trade do Nashvillu. Pod novým koučem Peterem Laviolettem by ale měly být jeho výkony ještě výraznější, je v nejlepších letech a odborníci mu předpovídají velice zajímavou a produktivní sezónu.

Duncan Keith (Chicago Blackhawks) – Proti Keithovi může občas hrát vyšší cena, co se však bodového přísunu týče, můžete se na něj spolehnout. Za posledních 226 zápasů v základní části získal skvělých 149 bodů a navíc se může pyšnit dvěma olympijskými zlatými a třemi Stanley Cupy. Pokud na něj zůstanou v rozpočtu finance, neměl by být ignorován.

Dustin Byfuglien (Winnipeg Jets) – Bek s přezdívkou „Big Buff“ je oblíbeným fantasy materiálem. Ve své kariéře si vyzkoušel pozici útočníka i beka, v posledních několika letech se ale usadil především v obraně. Ofenzivní schopnosti mu zůstaly, loňských 53 bodů (19+34) za 81 zápasů je slušným číslem. Také dostává hodně prostoru na ledě během přesilovek, což je hlavní předpoklad pro ceněného fantasy hokejistu.

Justin Faulk (California Hurricanes) – Nebýt zranění, mohl Faulk prožít jednu ze životních sezón. V přesilovkách se loni trefil dvanáctkrát, všechny tyto góly padly v jeho prvních 30 zápasech sezóny a přesto skončil v této kategorii mezi obránci na děleném druhém místě. Za poslední dvě sezóny má v průměru 15 branek od modré čáry, jeho rány na bránu jsou vždy nebezpečné. Pokud mu tentokrát vydrží déle zdraví, bude opět velice produktivní.

Shayne Gostisbehere (Philadelphia Flyers) – Teprve 23letý Američan se představil na Světovém poháru, kde si připsal čtyři asistence. Gostibehere patří mezi nejtalentovanější beky v NHL, což dokazuje i fakt, že ve své první sezóně dostal od trenéra důvěru hned v 64 zápasech.V nich posbíral 46 bodů (17+29) a z hlediska nováčků byl v tomto ohledu vůbec nejlepší. V této sezóně musí prokázat své kvality, prostor k tomu však rozhodně dostane. 

Zámořská NHL začne již 13. října! Připravte se na ni společně s Fantasyman.cz a vytvořte si účet v herně FanTeam. Získáte tím řadu výhod, jako extra vstupenky po depositu nebo možnost zúčastnit se privátních turnajů.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.