Jak si vytvořit privátní turnaj v herně FanTeam 

Pokud si chcete DFS zahrát pouze s přáteli, můžete využít možnosti založení privátních turnajů. Postup je velice jednoduchý.

Ostatní | 13.06.2016 | Redakce
Sdílej článek      

Postup:

1) Zvolte sekci „Tournaments“ a v pravé horní části webu klikněte na tlačítko „Create Tournament“.

2) Nejprve zvolte druh, buď se může jednat o turnaj otevřený pro všechny uživatele herny, pouze na pozvání nebo s heslem. Díky tomu máte pod kontrolou, kdo všechno se může připojit.

3) Nastavte parametry turnaje jako výše vstupného a způsob vyplácení. Můžete využít tradiční GPP systém herny, 50/50 anebo Winner Takes All (vítěz bere vše).

4) Vyberte zápasy. Kombinovat můžete libovolně jakákoliv utkání po celou dobu Eura a přidat můžete klidně i Copu Américu. Počet je zcela dle vašeho uvážení.

5) Na řadu přichází poslední krok. Zde nastavujete typ hry, a to buď klasickou jedenáctka5-man nebo 6-man týmy, maximální počet vstupů do turnaje, počet náhradníků a rozpočet. Ten si můžete dát klidně volnější nebo zkusit větší výzvu. Pokud si nejste jisti, herna vám rozpočet doporučí, aby nevznikly potíže.

Vytvářet můžete také H2H turnaje, ve kterých se například platí menší rake, než v ostatních hrách.

Zahrajte si privátní turnaje, Euro nebo Copu Américu v herně FanTeam. Registrací a vkladem na hernu navíc získate ještě 5 vstupenek do turnajů, díky kterým se můžete zadarmo utkat o podíl z €10.000!

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.