Hrajte zcela zdarma fantasy fotbal na FantasyXL 

Začínající evropská Daily Fantasy Sports herna FantasyXL vám umožní zúčastnit se každý týden množství turnajů zcela zdarma, do těch placených se můžete zapojit díky bonusu ve výši €5.

Fotbal | 28.02.2018 | Redakce
Sdílej článek      

Dalším čistě evropským poskytovatelem Daily Fantasy Sports se na samém sklonku loňského roku stala herna FantasyXL.com. Ta se zaměřuje výhradně na fantasy fotbal a jejím velkým tahákem je přítomnost německé Bundesligy, která není v nabídkách ostatních heren rozhodně pravidlem. 

Protože ale tým stojící okolo FantasyXL pochází právě z Německa, své domácí soutěži věnuje velkou pozornost. Herna od začátku představila množství freerollů, tedy turnajů, které jsou zcela zdarma, ale můžete v nich vyhrát reálné peníze. 

Každý týden se můžete zapojit do freerollů pro anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Serii A a také australskou A-League. To znamená, že pokud nechcete, nemusíte na hernu vkládat žádné peníze a i přesto si každý týden zahrajete. Bez jakéhokoli vkladu peněžních prostředků se ovšem můžete zapojit také do placených turnajů. Každý zaregistrovaný hráč totiž navíc obdrží jako dárek €5 zdarma.

Systém bodování je v herně FantasyXL velice jednoduchý. Hráči získávají body v závislosti na střelených brankách, asistencích, délce svého pobytu na hřišti a zisku čistého konta. Bodovou ztrátou jsou naopak postihovány obdržené branky a karetní tresty. Důležité je tedy odhalit produktivní hráče a obrany, které mají šanci na čisté konto nebo alespoň nízký počet inkasování.

Do herny můžete své finanční prostředky vložit prostřednictvím služeb PayPal, Neteller či Skrill, a to vždy minimálně €10. Stejnými způsoby (plus bankovním převodem) lze peníze také vybrat. Další metody by měly být představeny v nejbližší době.

Chcete ihned získat svých €5 zdarma? Zaregistrujte se zde.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.