Hernu Fanaments čeká začátkem nového měsíce přestávka na dobu neurčitou 

Islandskou DFS hernu Fanaments čeká pauza. Již brzy by měla přijít s novým oznámením ohledně budoucnosti.

Ostatní | 24.11.2016 | Jakub Šedivý
Sdílej článek      

Provoz jedné z našich partnerských heren bude počátkem 1. prosince pozastaven. Zástupci Fanaments.com oznámili tuto zprávu všem uživatelům prostřednictvím e-mailu, který má následující znění:

Vážení uživatelé,

Aktivity Fanaments.com budou od 1. prosince na nějaký čas pozastaveny.

Do té doby si mohou hráči vybrat peníze ze svého účtu, stejně tak se zúčastnit nabízených turnajů. Prosíme všechny uživatele o vybrání zbylých prostředků. Pokud tak neučiníte, pokusíme se peníze odeslat zpět, odkud přišly.

Pokud budete žádat o bankovní převod, prosíme kontaktujte nás na e-mailu support@fanaments.com.

Již brzy oznámíme novinky týkající se budoucnosti Fanaments.com.

Přejeme vše nejlepší,
Fanaments team

Prosíme tedy všechny naše čtenáře, kteří na Fanaments aktivně hrají nebo mají v herně vloženy své finanční prostředky, aby si je co nejdříve vybrali zpět na svou kartu. Vyhnete se tak možným zbytečným komplikacím. Pokud se vám prostředí herny Fanaments zamlouvalo, nemusíte zoufat. Islandský poskytovatel s největší pravděpodobností zcela nekončí, pouze na nějaký čas přerušuje svou aktivitu. Doufejme, že se brzy dočkáme nové a vylepšené verze této herny. O všech novinkách vás budeme zde na webu informovat.

Do té doby můžete přejít k jiným evropským barvám a vyzkoušet si například široký výběr her v herně FanTeam, která kromě Premier League nabízí i jiné evropské fotbalové ligy jako Serii A. Fanoušci zámořských soutěží zase ocení NHL nebo NBA. Svou fotbalovou nabídku čím dál více vylepšuje také britský poskytovatel Premier Punt. Zejména její jednozápasové turnaje bývají vždy slušně obsazené a plné akce.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.