Giro 2018: Zweeler nabízí turnaje o podíly z 500.000 Kč 

Příznivci cyklistiky mohou jásat. Online platforma Zweeler si pro své hráče připravila fantasy turnaje o podíly z takřka půl milionu korun.

Ostatní | 01.05.2018 | Filip Novák
Sdílej článek      

Pokud v něčem online fantasy platforma Zweeler vyniká, pak jsou to turnaje spjaté s těmi nejprestižnějšími cyklistickými událostmi světa. A protože se jedna taková kvapem blíží, opět si pro své hráče připravila statisíce korun ve finančních odměnách. Už 4. května bude v izraelském Jeruzalémě zahájen 101. ročník závodu Giro d'Italia. Na cestě do Říma budou cyklisté překonávat osm etap s horským dojezdem, celkem je jich naplánováno jednadvacet. Poprvé v historii slavný závod odstartuje mimo evropské území a teprve po třinácté mimo Itálii. Celková délka závodu, který bude v italské metropoli zakončen 27. května, je 3.546 kilometrů.

Již nyní je na Zweeleru připraveno hned několik turnajů, které by neměly uniknout vaší pozornosti. Všechny startují v pátek 4. května 2018 v 12:50 hodin, do té doby byste tedy měli mít zvolené své jezdce.

Největší finanční odměny se budou rozdávat v turnaji Giro d'Italia (15+5) se vstupným ve výši €7 - hrát se bude o nejméně €12.500, tedy přibližně 320.000 Kč. Vaším úkolem je v něm zvolit celkem 20 jezdců, o kterých si myslíte, že se jim bude během Gira dařit nejlépe. Při tvorbě týmu každý hráč zadá 15 jezdců a 5 náhradníků. Pokud jezdec v etapě nestartuje, převezme jeho místo první dostupný náhradník. Body odpadlíka zůstanou ve vašem celkovém bodovém hodnocení, body náhradníka se budou počítat od začátku příští etapy.

Dalším zajímavým turnajem je Giro d'Italia (budget) s buy-inem €15 a garancí €5.000, v němž s fiktivním rozpočtem 230 milionů vybíráte 17 jezdců do zahajovací sestavy a za dalších 45 milionů 3 náhradníky.

Pro opravdové znalce je připraven turnaj s buy-inem €50 a garancí €2.000 a samozřejmostí jsou kvalifikace o tikety do finálového turnaje Road to Insbruck. V něm se bude rozdávat celkem €35.000, přičemž hned €10.000 zamíří na konto celkového vítěze.

Nemáte ještě svůj hráčský účet v herně Zweeler? Tím lépe pro vás - každý nový hráč, který se zde zaregistruje přes některý z odkazů na našem webu, od nás zdarma obdrží vstupenku v hodnotě €5. Takhle jednoduché to je!

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.