Frisbaldova DFS výzva: Představení 

Kam až se dá v DFS takřka z nuly díky pečlivému studiu a analytickému přístupu vypracovat? To se pokusí zjisit náš nový kolega Jirka „Frisbald" Kašpar, který se do světa této hry neohroženě pustí jako úplný nováček a svojí cestou vás bude provázet v pravidelných článcích.

Fotbal | 08.03.2018 | Jiří Kašpar | komentáře: 1
Sdílej článek      

Představení DFS challenge

Pár týdnů zpátky jsem kontaktoval redakci Fantasyman.cz s nabídkou spolupráce. Zaujalo mě, že web se jako jediný v českém prostředí věnuje xGoals, mojí oblíbené fotbalové statistice. Proto jsem nabídl další možnosti, jak statistiku využít a několik mých článků už na webu i vyšlo. Od redakce Fantasymana přišel nápad vytvořit tuhle challenge zaměřenou na Daily Fantasy Sports.

V DFS jsem úplný nováček, proto jsme se dohodli, že by mohlo být zajímavé sledovat, jak se úplný začátečník v oboru zlepšuje, z čeho čerpá vědomosti a jak se rozhoduje při výběru svých týmů. A v ideálním případě samozřejmě navyšuje svůj bankroll. 

DFS jsem si chtěl už delší dobu vyzkoušet, ale z časových důvodů jsem nenašel prostor. Ten teď mám a tahle challenge je pro mě samozřejmě další motivací. Začnu od nuly, s minimálními vědomostmi o hře a jejích principech a s pevně daným počátečním bankrollem. Rád bych svůj postup dokumentoval alespoň jedním, ideálně dvěma příspěvky za týden. V příspěvcích uvedu svoje picky pro další turnaje, podklady k jejich výběru, zajímavosti, novinky a samozřejmě také stav bankrollu.

Soustředit se budu na fotbal. Jako herna se mi po prvním průzkumu jeví jako ideální FanTeam, která nabízí větší množství turnajů. Jako druhou hernu zvolím zřejmě FantasyXL a budu zkoušet tamní freerolly.

Při studiu budu vycházet z článků uveřejněných na fantasyman.cz a budu se snažit hledat další dostupné materiály. Pokud narazím na zajímavé a přínosné informace, rád se o ně s vámi ve svých příspěvcích podělím.

Můj stručný životopis

Jmenuji se Jiří Kašpar, je mi 33 let, jsem absolventem Nottingham Trent University v oboru Business Management. Mám za sebou úspěšnou profesionální kariéru pokerového hráče a jsem fanouškem sportovní analytiky. 

Pokeru jsem se na profesionální úrovni věnoval 7 let. Z absolutního nováčka jsem se vypracoval do širší špičky české MTT scény a mým největším úspěchem bylo vítězství ve SCOOP na jaře 2015. Karty byly jediným zdrojem mých příjmů, proto jsem vždy dbal na dodržování bankroll managmentu, nestále pracoval na svojí hře a snažil se zlepšovat. Minimální počáteční bankroll jsem tak postupně navyšoval a po odehrání více než 60 tisíc SnG a MTT turnajů dosáhl profitu přes $130k.

Podobný přístup bych rád zaujal i u DFS, ve kterém vidím mnoho společných prvků s pokerem. Jedná se především o dovedností hru proti dalším hráčům, ve které jsou rozhodnutí založena na analytické práci s dostupnými daty a maximalizaci výnosu dostupných zdrojů.

Před dvěma lety jsem založil a spravuji FB stránku a skupinu „Frisbaldův koutek sázkařů“, která se zaměřuje na propojení pokročilých sportovních statistik a kurzového sázení. Další informace o mně lze dohledat např. na mých webech www.jirikaspar.com (v češtině) a především www.frisbald.com (v angličtině). Na druhém z nich najdete i pravidelně aktualizovaný blog s mými analýzami a komentáři.

foto: 123rf.com

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.


Qaik 2z4
15.03.2018 13:21:07

Ahoj.Budu sledovat a rad se neco priucim.