Finále Ligy mistrů je tady - zpestřete si jej fantasy turnaji o nejméně €8.750 

Dnes ve 21:00 hodin se na madridském stadionu Wanda Metropolitano rozehraje ryze anglické finále Ligy mistrů mezi Tottenhamem Hotspur a Liverpoolem. Fanteam nabízí turnaje o podíly z nejméně €8.750.

Fotbal | 01.06.2019 | Redakce
Sdílej článek      

Z právě probíhající sezóny fotbalové Ligy mistrů už zbývá ukrojit pouze jedno jediné utkání. A sice finálový souboj s anglickým nádechem. Celky Tottenhamu Hotspur a Liverpooolu se na madridském svatostánku Wanda Metropolitano střetnou dnes úderem 21:00 hodin a vy si tuto sváteční událost můžete díky herně Fanteam opět zpestřit také fantasy turnaji o zajímavé finanční částky.

Uzávěrka tvorby sestav končí tradičně s výkopem finále, přičemž se hraje ve formátu Flexi-6 s 55milionovým virtuálním rozpočtem a bez omezení počtu hráčů na jeden tým. V lobby je připravena hned čtveřice turnajů, a to s buy-iny €1,10, €3,30, €11 a €108,50, tudíž to své si zde najde skutečně každý.

Největším tahákem je jako obvykle turnaj s cenovkou €11, k němuž je přiřazen garantovaný prize pool ve výši rovných €5.000, tedy zhruba 130.000 Kč.

Nedočkavcům a nadšencům do UFC je navíc už od 16:00 hodin k dispozici novinkový turnaj pro UFC Fight Night, v němž se bude rozdělovat nejméně €1.450. Hrát se budou ale také MLB, NHL nebo několik fotbalových soutěží.

Nemáte ještě svůj hráčský účet v herně Fanteam? Zaregistrujte se zde!

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.