Fanteam: Nový formát, satelity, tikety zdarma a €25.000 GTD s Late Swap 

Nadcházející víkend bude v daily fantasy sports herně Fanteam znovu pořádně nabitý!

Fotbal | 08.03.2019 | Redakce
Sdílej článek      

Premiéra Man of the Match pro Premier League

V průběhu minulého týdne největší ryze evropská daily fantasy sports herna Fanteam představila svůj nový formát Man of the Match, který je zaměřen především na rekreační hráče. Po testu v La Lize se tentokrát dostává ke slovu také pro Premier League, a to s buy-iny €7,5 (garance €1.500) a €75 (garance €1.000).

Jak MOTM funguje?

  • Vybíráte 10 hráčů, vždy však pouze jednoho z každého utkání aktuálního kola. Rozpočet je nastaven na 90 milionů.
  • Dostupná je funkce Late Swap, tudíž můžete reagovat na oznámené sestavy a měnit hráče z utkání, která ještě nezačala.
  • Pozor! Zahrnuty jsou všechny zápasy, tudíž je možné své sestavy tvořit pouze do zahájení toho úvodního.

Jednou z hlavních charakteristik formátu MOTM je snadné mapování toho, jak si v průběžném pořadí reálně stojíte, neboť každá ze sestav ve stejném čase využívá stejný počet fotbalistů. 

1+1 se stále rovná 3!

Stále pokračuje také kampaň, která si dala za cíl přivést větší počet fanoušků také k turnajům pro La Ligu a Serii A. Je to jednoduché - pokud nasadíte své sestavy do obou pátečních turnajů (nezáleží na tom, zda normálních či MOTM), získáte zcela zdarma vstupenku do €25k GTD Premier League Main Eventu. Kolik dvojnásobných entry uděláte, tolik tiketů získáte.

Příklad: Pokud do €11 Serie A vstoupíte se čtyřmi týmy a další tři přidáte do €10 MOTM La liga, obdržíte 3 vstupenky do €25k GTD Premier League.

One Bullet s novým buy-inem

S garancí €5.000 i tento víkend pokračuje turnaje Premier League One Bullet, v němž může každý hráč vytvořit pouze jedinou sestavu. Z původních €10 se buy-in do turnaje mění na €15.

Satelity do dražších turnajů

V nabídce herny se objevilo také několik kvalifikačních turnajů, prostřednictvím nichž si za zlomek buy-inu můžete zajistit účast v dražších událostech.

Late swap v €25k GTD Premier League

Hlavní turnaje pro anglickou Premier League se tentokrát odehrají jako Late swap. Důvodem je především fakt, že velcí favorité nehrají od sobotních 16:00 hodin a vzhledem k jejich vytížení v evropských pohárech hrozí nebezpečí rotace jejich hráčů.

Nemáte ještě svůj hráčský účet na Fanteamu? Zaregistrujte se zde!

foto: Premierleague.com

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.