Fanteam: 1 manažer, 1 sestava a €5.000 

Daily fantasy sports herna Fanteam představila nový formát. V turnaji One Bullet si o podíly z €5.000 zahrajete pouze s jedinou sestavou.

Fotbal | 22.02.2019 | Redakce
Sdílej článek      

Největší ryze evropská daily fantasy sports platforma Fanteam pokračuje v rozšiřování své nabídky. Krátce poté, co představila formát Late swap, se hráči dočkali také nového typu turnaje. Nese název One Bullet a jak už název napovídá, fantasy manažerům umožňuje vytvořit pouze jedinou sestavu.

Herna tak reaguje na zpětnou vazbu od rekreačních hráčů či těch, kterým jejich bankroll nedovoluje umístit do turnaje větší počet sestav.

„Naším cílem je samozřejmě to, aby byl na Fanteamu spokojený každý hráč, ať už se jedná o úplné nováčky, rekreační příznivce fantasy nebo ty, kteří hru berou o něco vážněji. Dospěli jsme proto k závěru, že je našim méně zkušeným zákazníkům potřeba nabídnout širší výběr turnajů, které vyhovují jejich potřebám. A třebaže na přesném rozpisu stále ještě pracujeme, představujeme vám první vlaštovku," stojí v oficiálním tiskovém prohlášení Fanteamu.

Onou první vlaštovkou je turnaj pro anglickou Premier League s buy-inem €10, v němž je možné se s pouze jedinou sestavou zapojit do klání o podíly z €5.000. Navíc se hraje v již zmíněném formátu Late swap, který umožňuje měnit hráče z dosud neodehraných zápasů i po zahájení turnaje.

Samozřejmě i nadále zůstává v nabídce tradiční paleta dalších turnajů, nad nimiž ční Main Event s buy-inem €11, možností složení neomezeného počtu sestav a příjemnou garancí €25.000.

Uzávěrka turnajů pro anglickou Premier League je v pátek 22. února ve 20:45 hodin.

Nemáte ještě svůj hráčský účet na Fanteamu? Zaregistrujte se zde!

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.