FanTeam 

Fanteam
Web stránka http://www.fanteam.com
Vstupní bonus 200% do €500
Jurisdikce Malta
Podpora support@fanteam.com
Nabízené sporty Fotbal, hokej, basketbal, golf, tenis
Typy her Garantované GPP, Double or nothing, privátní turnaje
Vklady/výběry Visa, Mastercard, Skrill, Neteller, PayPal, Paysafe card, bankovní převod
Rake 10 % z buy-inů
Rakeback -
Promo akce Deposit bonus, akce pro čtenáře Fantasyman.cz

     Zaregistrujte se a staňte se součástí speciálních akcí Fantasyman.cz !     

recenze herny

Představení Fanteam

Fanteam je největší ryze evropskou Daily Fantasy Sports hernou a hlavním průkopníkem této hry za hranicemi Severní Ameriky. Hráči si na ní mohou vybrat ze široké nabídky garantovaných turnajů se zaměřením na fotbal, hokej, basketbal, tenis a golf, přičemž je k dispozici velké množství her i formátů. Na své si přijdou především příznivci fotbalu, zejména pak anglické Premier League, která se na Fanteamu těší velké pozornosti. 

Společně s pravidelnými DFS turnaji herna před zahájením sezóny 2018/2019 představila také celosezónní turnaj s cenovkou €22 a ohromující garancí ve výši €100.000. K dispozici jsou ale také turnaje věnované dalším populárním fotbalovým ligám, jako jsou například Serie A, La Liga, Ekstraklasa, Liga 1, Swiss Super League, Allsvenskan, Eliteseriesn, Veikkausliga, Russian Premier League, MLS a mnohé další. Samozřejmostí jsou turnaje pro Ligu mistrů či Evropskou ligu. To své si na Fanteamu zkrátka najde každý fotbalový fanoušek.

Sporty

Číslem jedna je na Fanteamu již zmíněný fotbal. Společně s nesmírně populární Premier League obsahuje jeho nabídka také velké množství dalších evropských i jiných ligových soutěží, turnaje pro Ligu mistrů a Evropskou ligu či prestižní mezinárodní akce. Zklamání ale nebudou ani příznivci hokeje. Zahrát si mohou turnaje pro NHL, KHL nebo finskou nejvyšší soutěž, samozřejmostí jsou ale také turnaje pro mistrovství světa, olympijské hry nebo Světový pohár. Dalšími sporty v nabídce jsou basketbal, tenis a golf.

Promo akce

Registrací přes Fantasyman.cz vám vznikne nárok na bonus za první vklad peněžních prostředků (200% až do výše €500), který se uvolňuje postupným hraním. Ve spolupráci s Fanteamem pro vás zároveň připravujeme privátní turnaje s přidanými cenami, freerolly nebo rake races

Vklady a výběry

Herna podporuje všechny nejpopulárnější varianty peněžních vkladů a výběrů. Využít můžete platební karty (VISA a Mastercard), nepopulárnější elektronické peněženky (Skrill a Neteller), dále PayPal, Paysafe card, Trustly a také bankovní převod. Ten je dostupný pouze pro výběry.