Fantasy Wimbledon na Zweeler.com - zahrajte si o nejméně €1.650 

V nabídce herny Zweeler.com samozřejmě nechybí ani fantasy turnaje pro nadcházející vydání slavného Wimbledonu. Hrát se bude o podíly z nejméně €1.650.

Ostatní | 27.06.2018 | Redakce
Sdílej článek      

Již v pondělí 2. července se v Londýně rozehraje další ročník nejstaršího a nejslavnějšího tenisového turnaje na světě. Sledování letošního Wimbledonu si můžete díky herně Zweeler opět okořenit fantasy turnaji, během nichž je možné získat podíly z nejméně €1.650.

Jako hlavní turnaj byl do tamní nabídky zařazen ten s buy-inem €7 a garancí €1.250, v němž je vaším cílem složit tým čítající 30 tenistů. Všichni sportovci jsou rozděleni do 7 různých skupin. Pro každou skupinu můžete zvolit omezený celkový počet hráčů, kteří si podle vás na Wimbledonu povedou nejlépe.

Minout byste neměli ani turnaje Wimbledon ATP s cenovkou €5 a garancí €400. K dispozici máte virtuální rozpočet 150 milionů na nákup 15 tenistů, kteří dle vás získají nejvíc bodů ve Fantasy Wimbledon ATP 2018.

K dispozici jsou také kvalifikační turnaje s názvem Road to US Open (RtUO), v nichž si můžete již od €1 zajistit vstupenku do velkého finále této akce. V něm se bude následně rozdělovat nejméně €7.600. Všechny výše uvedené turnaje jsou již nyní dostupné v lobby herny.

Nemáte ještě svůj hráčský účet na Zweeleru? Zaregistrujte se zde a získejte od nás €5 zcela zdarma!

foto: Reuters

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.