Fantasy biatlon v herně Zweeler. Zahrajte si zdarma o podíly z €300 

Zpestřete si sledování biatlonu pomocí fantasy turnajů! Herna Zweeler nabídne turnaje z chystaného Mistrovství světa v Hochfilzenu.

Ostatní | 08.02.2017 | Jakub Šedivý
Sdílej článek      

I v biatlonu si můžete zahrát fantasy turnaje. Díky herně Zweeler máte možnost zpestřit si sledování závodů Mistrovství světa v rakouském Hochfilzenu. Od 10. do 19. února můžete kromě českých závodníků fandit i těm, které si zvolíte do svých fantasy sestav.

Princip turnaje je prostý. Od herny dostanete rozpočet 200 miliónů, za které musíte co nejlépe a nejvýhodněji nakoupit. Do sestavy vybíráte až 20 závodníků bez žádného omezení. Mixovat dohromady můžete mužské i ženské závodníky. V průměru máte na jednoho závodníka kolem 10 miliónů, ti nejlepší ale vyjdou pořádně draho. Například vedoucí žena Světového poháru a oblíbenkyně českých fandů Gabriela Koukalová vyjde na zhruba 20 miliónů. Koukalová je zároveň je aktuálně třetím nejvíce vlastněným pickem s 79% obsazením v sestavách. V herně Zweeler totiž máte ještě před samotným draftem informace o podílu vlastníctví ostatních hráčů. 

Po vybrání 20 jezdců a uzavření sestav vaše práce na tři dny končí a můžete se už pouze radovat či smutnit s výkony vašich zvolených sportovců. Závodníci získávají za každé umístění body, které se postupně od prvního místa snižují. Nejnižším ziskem je jeden bod za 25. místo. Pokud například dva závodníci dojedou se stejným časem na prvním místě, získají oba plný počet bodů (40). Pozice za nimi ale dostane místo 35 už pouze 30 za třetí místo.

Informace o turnaji:

Co: Mistrovství světa v biatlonu Hochfilzen
Kdy: pátek 10. února 14:45
Buy-in: €5
Garance: €300
Rozpočet: 200 miliónů
Počet závodníků: 20

Pokud jste fanouškem biatlonu nebo si chcete zkusit fantasy v tomto sportu, máte ideální příležitost. Každý nově zaregistrovaný uživatel přes jakýkoli odkaz na našem webu obdrží automaticky €5 na svůj účet. Ty lze využít právě například na biatlon a zpestřit si tak napínavé sledování závodů z Itálie. 

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.