Doporučené picky FanTeam: Poslední zápasy LM v roce 2016 

Poslední picky pro Ligu mistrů v tomto roce! Zapojte se do turnajů v herně Fanteam.

Fotbal | 07.12.2016 | Jakub Šedivý
Sdílej článek      

Brankáři

Arkadiusz Malarz (Legia, $3,7m) – Malarz nestojí ani čtyři milióny a tudíž stačí, aby odchytal celý zápas a inkasoval maximálně jednu branku. Ziskem tří bodů se téměř zaplatí a vy můžete ušetřené milióny využít jinde, například na Cristianu Ronaldovi. Úplně špatným picken polský brankář přesto není, ve skupině má už 24 zákroků, tudíž by si mohl nějaké body připsat i touto cestou. A stále hrozí výbuch Sportingu na venkovním hřišti.

Gianlugi Buffon (Juventus, $11,7m) – Nejjistější volba brankáře pro dnešní večer. Při draftu můžete téměř určitě počítat s čistým kontem i výhrou, ale musíte si za tento luxus pořádně připlatit. Pokud zůstane něco navíc v rozpočtu, je Buffon rozhodně dobrou volbou. 

Obránci

Miguel Layún (Porto, $8,2m) – Ofenzivně laděný krajní bek bude dnes hodně útočit. Doma proti Leicesteru, který si do Portugalska nepřivezl nejlepší hráče Riyada Mahreze s Jamiem Vardym, potřebují Layún a spol nutně vyhrát. Bek se gólově v Lize mistrů už prosadil a v domáci soutěži si připsal tři asistence. V průměru dokáže vytvořit dvě klíčové přihrávky na zápas, což je z pozice levého obránce slušné číslo.

Ludwig Augustinsson (Kodaň, $8,2m) – Za stejnou cenu si můžete pořídit i Augustinssona z Kodaně. Dánský tým jede na hřiště Clubu Bruggy, který ještě nemá ani bod a ve skupinové fázi vstřelil pouhé dva góly. Hosté potřebují vyhrát, protože teoretická ztráta Porta je posune do play-off Ligy mistrů. Ke třem bodům jim může pomoci právě švédský krajní obránce, který je třetí nejaktivnější co se týče klíčových přihrávek (12) ze všech beků ve skupinách. 

 

Záložníci

Miroslav Radovič (Legia, $4,4m) – Opět velice levná varianta z Legie, která může jenom překvapit. V zápase polského týmu se Sportingem se může urodit veliká přestřelka a jakýkoliv gól je ve fantasy cenný. O většinu branek z týmu se stará právě Radovič nebo Nemanja Nikolič. Pro prvního jmenovaného hraje větší příděl minut i pozice záložníka – jeho góly dostanou více bodů. Jedná se čistě o GPP variantu, která ale může být ve finále rozhodující.. 

Son Heung-Min (Tottenham, $11,6m) – Po návratu Harryho Kana se trošku odmlčel. Dlouho se gólově neprosadil a ani neasistoval. V posledním kole Premier League proti Swansea na sebe opět upozornil a jednu branku vstřelil. Spurs dnes potřebují proti CSKA vyhrát a tři body by si měli, snad bez problémů, připsat. Korejec nabízí levnější alternativu oproti Kanovi nebo Christianu Eriksenovi. 

Marco Reus / Moussa Dembélé (Oba Dortmund, $8,5m a $7,8m) – Nějaké zastoupení ze zápasu Real – Dortmund je potřeba, ale koho vzít ze strany německého týmu? Pro Démbélého i Reuse hraje aktuální forma i cena. Oba mají za poslední tři utkání produktivitu 2g+4a. Ve finále bude záležet pouze na vaší šťastné ruce, protože se jedná o volbu padesát na padesát.

Útočníci

André Silva (Porto, $13m) – Vše nasvědčuje tomu, že si Leicester letos odveze první porážku v Lize mistrů. V improvizované sestavě nastoupí proti Portu, které potřebuje vyhrát a zajistit si postup. Silvovi to navíc letos pálí, v lize má už 7 branek a v evropských pohárech zatím dvě. 

Cristiano Ronaldo ($18,3m) – Za kvalitu se musí zaplatit. Ronaldo je možná vůbec tím nejlepším fotbalistou na světě a ve večerním divokém zápase bude hodně vidět. Obrana Dortmundu, které navíc chybí několik zraněných hráčů, není tou nejpevnější. Jejich styl je navíc hodně útočný a nějaký zatažený beton se od nich očekávat nedá. Ronaldo může večer s přehledem vstřelit 2 a více branek. 

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.