Doporučené picky fantasy Premier League: Costa time! 

Doporučení fotbalisté pro vložené 31. kolo Premier League.

Fotbal | 04.04.2017 | Jakub Šedivý
Sdílej článek      

Brankáři

Tom Heaton (Burnley, $8,3m) – Pokud chcete zákroky, tak berte jedině Heatona. Burnley se sice v posledních týdnech nedaří, na vině je ale poměrně těžký los. Sehráli zápasy s Liverpoolem, Chelsea nebo Tottenhamem. Nyní mají o něco příjemnějšího soupeře, doma přivítají Stoke, který přesně spadá do kategorie mužstev, které je Burnley schopné doma porazit. Heaton by měl pokrýt několik pokusů soupeře a udržet také čisté konto. Pokud budete chtít mít větší jistotu, může být volbou třeba Heurelho Gomes z Watfordu.

Obránci

Watford – Obránci Watfordu doma přivítají mužstvo WBA, které není příliš ofenzivní. Výkony venku potvrzují, že obvykle na soupeřovo hřiště přijedou hlavně bránit. Jejich pasivní hra a nízké držení míče tak nahrává obranám soupeře, které nemají příliš práce. Beci Watfordu jsou levní, nejlepší z nich (José Holebas) se dá sehnat za $6,1m, což je skvělá cena. Tito hráči navíc poslední kolo uhráli nulu a Miguel Britos dokonce skóroval.

Hull – Platí to podobné, co v případě Watfordu. Velice levná defenzíva, která při udržení čistého konta svou cenovku splatí luxusně. Proti Middlesbrough příliš v ohrožení nebudou, nejhorší ofenzíva soutěže dala za posledních 6 zápasů jediný gól. Ve venkovním prostředí budou opět zatažení, posílený Hull navíc minule naplno bodoval a bude chtít opět zvítězit.

Záložníci

Kamil Grosicki (Hull, $5,8m) – Výběr záložníků není pro následující kolo ideální, Grosicki by ale mohl svoji úlohu splnit. Middlesbrough je sice velice dobré defenzivní mužstvo, které příliš neinkasuje, ale stejně tak je nízká cena Grosického. Za $5,8m nebudete tolik riskovat a pokud se neprosadí, nebude to tolik „bolet“. V minulém kole sice nenastoupil od začátku, i tak ovšem potvrdil svou velkou aktivitu na hřišti. Z pozice náhradníka připravil dva góly a zařídil tak obrat Hullu.

Delle Alli (Tottenham, $11,5m) – Výborně hrající Tottenham čeká zápas na Swansea. Favorit je jasný, Spurs potřebují vyhrát a pomůže jim k tomu jejich neskutečná ofenzíva. Sice chybí Harry Kane, ale to jenom zvyšuje šance Alliho na vstřelení gólu. Letos jich má už 14 a patří mezi nejlepší hráče soutěže. Pokud se týmu podaří defenzívu jednou prolomit, můžou branek vstřelit několik.

Útočníci

Diego Costa (Chelsea, $10,9m) – Sniper Chelsea se v lize už tři kola neprosadil, brzy by měl přijít jeho čas. Aktivita na hřišti je zřejmá, za poslední čtyři kola vyslal nejvíc střel z prostoru uprostřed  vápna. Pouze v minulém kole proti Crystal Palace jich bylo 9, štěstí při Costovi bohužel nestálo. Zápas proti Citizens bude těžký a ještě může zamíchat v boji o titul, nicméně průchozí defenzíva hostí bude jedním z klíčových faktorů zápasu.

Divock Origi (Liverpool, $9,8m) – K veliké smůle Liverpoolu se zranil Sadio Mané. Jeho místo na hřišti tak zaujme Origi, což je příjemná zpráva pro fantasy manažery. Jeho cena je o několik miliónů nižší než u jeho kolegů. Minule se navíc gólově prosadil proti Evertonu a určitě je v dobrém rozpoložení. Za poměrně málo peněz lze získat slušného útočníka hrajícího proti Bournemouthu. 

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.