Doporučené picky fantasy Premier League: Bentekemu se daří 

Doporučení fotbalisté pro 33. kolo DFS Premier League.

Fotbal | 13.04.2017 | Jakub Šedivý
Sdílej článek      

Brankáři

Joel Robles (Everton, $10,1m) – Robles by měl být nejjistější variantou do sestav. Everton doma přivítá Burnley, které je mimo svůj stadión nejhorší v celé lize. Velmi slušně rozjetému týmu odpor klást zřejmě nebudou, což znamená jediné – čisté konto! Robles je sice o něco dražší, ale do cash-game sestav zkrátka patří. Pokud vyjdete s rozpočtem v GPP, bude mít místo i tam.

Obránci

Watford – Pro beky Watfordu hraje cena i match-up. Doma odehrají zápas proti Swansea, která nevyhrála pět utkání v řadě a hrozí jí sestup. Solidní Watford by neměl body ztratit, v nejhorším případě remizuje. Tak jako tak jeho obránci mají velikou šanci na udržení čistého konta, hráči jako José Holebas dříve v sezóně předváděli zajímavé ofenzivní výkony. Nyní je méně produktivní, ale proti Swansea si nějakou asistenci může znovu připsat.

Mason Holgate (Everton, $8,8m) – Zaskakuje za zraněného Seamuse Colemana, díky tomu lze získat beka Evertonu o něco levněji. Jak už bylo uvedeno výše, proti Burnley by neměla být jejich branka příliš v ohrožení. Holgate bude mít hodně ofenzivních úkolů a mohl by se připlést k nějaké asistenci na gól. Romelu Lukaku je nyní ve výborné formě.

Geoff Cameron (Stoke, $5,5m) – Stoke sice prohrálo čtyři zápasy v řadě, nyní je ale vhodný zápas je opět draftovat. Kdy jindy by se měli zvednout, než doma proti Hullu? Cameron navíc představuje jednu z nejvýhodnějších variant tohoto kola. Nastupuje momentálně ve středu zálohy a ačkoli má spíše defenzivní úkoly, stále hraje o něco výše. K brance se může kdykoliv přimotat. A pokud ne, stále může proti Hullu získat čisté konto.

Záložníci

Manuel Lanzini (WHU, $7,9m) – Volba kvalitních záložníků je pro tento víkend strohá. Jednou z možností je Lanzini, kterého čeká výjezd na aktuálně nejhorší tým Sunderland. Ti posledně schytali výprask 0:3 od Manchesteru United a nevypadá to s nimi vůbec dobře. Londýnské mužstvo potřebuje vyhrát, aby se ještě nemuseli ke konci strachovat o záchranu.

Dušan Tadič (Southampton, $5,4m) – Jak už tady bývá zvykem, draftovat proti Citizens je pokaždé záhodno. Tentokrát je na řadě architekt Southamptonu Dušan Tadič. Stojí pouhých $5,4m a představuje ulevení rozpočtu. Tým Pepa Guardioly navíc obvykle čisté konto neudrží, takže srbský hráč vytvoří a zřejmě se i dostane do několika příležitostí. Pokud promění, je vyhráno.

Útočníci

Christian Benteke (Crystal Palace, $9,9m) – Nečekaná demolice Arsenalu rozhodně zvedne sebevědomí celému Crystal Palace. A mají k tomu důvod, za posledních 6 zápasů pětkrát vyhráli a zřejmě se tak vyhnou sestupu. V dobré formě je nyní Benteke, ve fantasy by se toho mělo využít. Za poslední tři zápasy zařídil tři góly.

Salomon Rondón (WBA, $6,2m) – Rondón je obvykle čistou GPP variantou. Buď odehraje veliký zápas, nebo není vůbec vidět. Nyní zažívá delší sérii bez vstřelené branky a jeho čas by měl snad brzy přijít. WBA hraje doma s Liverpoolem, což slibuje z jejich strany otevřené utkání. Budou dobývat zataženou obranu domácích a pokusí se je zlomit. Cílem kontrů bývá Rondón, do šancí by se mohl dostat. 

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.