Dnešní Main Eventy na Fanteamu garantují €24.000, do 20:00 můžete využít bonus za vklad 

Main Eventy pro první hrací víkend fotbalového šampionátu přicházejí! Na Fanteamu se rozehrají ve 20:00 hodin, do té doby můžete rovněž využít zajímavý bonus za vklad.

Fotbal | 15.06.2018 | Filip Novák
Sdílej článek      

Fotbalový šampionát v Rusku má za sebou úvodní předkrm v podobě na góly bohatého utkání mezi pořadatelskou zemí a Saúdskou Arábií, to pravé ořechové ale přijde na řadu až během dneška, kdy je na programu hned trojice utkání, v nichž si to své najde zřejmě každý fotbalový fanoušek.

Pořádná akce se rozjíždí také na Fanteamu, kde se dnes ve 20:00 hodin rozehrají první šampionátové Main Eventy. Ty jsou opět k dispozici ve třech variantách podle výše vstupného - v tom nejnižším s cenovkou €1,1 se bude hrát minimálně o €1.000, ve středním s buy-inem €3,3 budou k mání €3.000, a samostatnou kapitolou je ta nejvyšší, byť stále finančně dostupná, verze s buy-inem €11.

Zatímco během uplynulé sezóny Premier League se v ní během každého víkendu hrálo o €10.000, tentokrát to bude rovnou dvojnásobek! Ano, první z Main Eventů pro MS 2018 nabídne garanci €20.000.

Pravidla jsou klasická - 12 hráčů, maximálně 3 z jednoho týmu, jeden kapitán, zástupce kapitána a virtuální rozpočet ve výši 100 milionů. Do turnaje byla zařazena osmička utkání, mezi kterými nechybí páteční duel mezi Portugalskem a Španělskem, sobotní střetnutí mezi Chorvatskem a Nigérií nebo nedělní bitva, kterou mezi sebou svedou Německo s Mexikem.

Bonus za vklad - vyhrajte 2 lístky na libovolné utkání Premier League

Do 20:00 hodin zároveň můžete využít speciální bonus za vklad peněžních prostředků. Podmínky jsou jednoduché - vložte na svůj hráčský účet na Fanteamu do pátečních 20:00 hodin nejméně €100 a vytvořte alespoň dvě sestavy v €11 Main Eventu s garancí €20.000. Jakmile budete mít hotovo, obdržíte vstupenku do speciálního turnaje, v němž se bude hrát o následující ceny: 

  • 1. místo - Dva lístky na libovolné utkání Premier League v sezóně 2018/2019 + €1.000 v hotovosti
  • 2. místo - oficiální míč MS v Rusku + oficiální dres dle vlastního výběru
  • 3. místo - oficiální dres dle vlastního výběru

Více informací naleznete zde.

Nemáte ještě svůj hráčský účet v herně Fanteam? Zaregistrujte se zde.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.